Kripto Paralarda Servetinin Büyük Bölümünü Kaybetti: Binance CEO’su Önemli Açıklamalar Yaptı

Kripto paralarda servetinin

Kripto paralarda servetinin önemli bir bölümünü kaybettiğini açıklayan Binance CEO’su ilginç değerlendirmelere yer verdi. İşte konuyla ilgili merak edilen tüm detaylar.

Kripto para dünyası her geçen gün daha fazla kayıp yaşatıyor. Servetinin çok büyük bir bölümünü dijital varlıklarda kaybeden insanlar var. Bu durum kripto paralara olan güveni etkiliyor. Üstelik dijital varlıklarda para kaybedenler sadece normal yatırımcılar değil.

Binance CEO’su Zhao bu konuda en mağdur kişiler içerisinde yer alıyor. Kendisi yaklaşık olarak 86 milyar dolarlık bir zarar ile karşı karşıya olduğunu belirtti. Ünlü Binance CEO’su işin özüne baktığımızda bir kripto para mağduru oldu.

Kripto paralarda servetinin çoğunu kaybetti

Dijital varlıklar son derece dalgalı hareketler sergiliyor. Bugün yatırdığınız bir para ilerleyen aylarda çok ciddi bir kayıp yaşatabilir. Uzun zamandır konuşulan servet iddiaları ile ilgili açıklama yapan Binance CEO’su dijital varlıklarda büyük kayıplar yaşadığını belirtti.

 Kripto paralarda servetinin

Dünyanın en büyük kripto para borsasının kurucusu olarak bilinen ve 45 yaşında olan ünlü CEO servetinin yüzde 90 gibi bir bölümünü kaybetti. Ancak yaptığı açıklamaların dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. İlk başta kripto para borsalarında yaşanan dalgalanmaların normal olduğunu belirti. Ayrıca Bitcoin için 70 bin dolar seviyelerinin yaklaşık 2 yıl sonra geleceğini söyledi.

Binance CEO’su büyük mücadele veriyor

Kripto para birimleri birçok ülke tarafından kabul edilmiyor. Ayrıca düzenlemeler yapılmadığı için dijital varlıklara güven son derece düşük boyutta. İşte tüm bu nedenlerden dolayı Binance CEO’su yasal zorluklarla uğraşmak zorunda. Mesela İngiltere dünyanın en büyük kripto para borsası olan bu şirkete lisans vermemişti. Kripto paralarda servetinin kaybolmasının bir nedeni  de buydu.

Bu tür haberler işin sadece küçük bir boyutunu oluşturuyor. Çin tüm kripto para birimlerinin alım ve satımını yasakladı. Küresel çapta dijital varlıklara büyük bir baskı olduğunu görüyoruz. Bu baskılar fiyatların yeniden yukarı çıkmasını engelliyor.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralara Yeni Destek Geliyor: Dev Şirket Açıklama Yaptı

>> Kripto Paralarda Enflasyon Tehlikesi: Blockchain Teknolojisinin Önündeki Engel