Lenovo Tablet ve Monitör Olabilen 13 inç Cihazını Tanıttı: Çok İşlevli Yoga

Tablet ve monitör olarak kullanımı mümkün olan Lenovo Yoga Tab 13’ü kalemle kullanmak mümkün

Lenovo Yoga Tab 13 cihazı tablet ve monitör olarak kullanma imkanıyla dikkat çekiyor. Böylece daha önce Çin’da Yoga Pad Pro adıyla satılan cihaz global pazara girişini gerçekleştirmiş oldu. Bu ilginç cihazın özellikleri haberimizde…

Lenovo yaptığı duyuru ile Yoga Tab 13 isimli cihazını ortaya çıkardı. Özetle bu cihaz halihazırda bu yılın başlarında Çin’de çıkan Yoga Pad Pro’nun beynelmilel versiyonu. Bu büyük ekranlı tablet aynı zamanda dizüstü bilgisayarlar için harici ekran olarak da çalışıyor.

Bu ekrana oyun konsolu gibi HDMI bağlantısı bulunan her cihazı bağlamak mümkün. Özetle tablet, üzerinde yer alan Micro HDMI bağlantısı ile diğer cihazlardaki görüntüleri gösterme yeteneğinde. Üstelik tablet ile birlikte gelen çelik mamulü stant kullanım kolaylığını artırıyor. Tabletin arkasında yer alan girişe kolayca takılan bu stant sağlam duruyor ve oldukça ergonomik bir görüntüye sahip. Son olarak bu standın tableti bir yerlere asmaya da yarayacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Tab 13 Lenovo’nun duyurduğu yegâne tablet değil. Bunun yanında 11 inç ekrana sahip Yoga Tab 11 duyurulan tabletlerden daha makul bir model. Tab 11 Plus modeli ise 2000 x 1200 çözünürlüğe sahip. Bütçe odaklı çözümler olarak da Tab M7 ve Tab M8 dikkat çeken modeller olarak yer aldı. Böylece Lenovo, Android tablet ailesini yepyeni modellerle güncellemiş oldu.

Tablet ve monitör olarak kullanımı mümkün olan Lenovo Yoga Tab 13’ü kalemle kullanmak mümkün

Tab 13, Lenovo’nun Precision Pen 2 ürünü ile uyumlu. Böylece çizim ve not alma özelliklerini bu geniş ekranda kullanmamız mümkün olacak. Ayrıca görüntülü görüşmelerin önem kazandığı bu günlerde kamera konusunda da önemli özellikler var. Bu tabletin kamerası 8 MP ve arka plan gürültüsü azaltma ve akıllı oturum açma özelliklerini destekliyor. Son olarak bu tabletin 12 saate kadar pil ömrü olacağı da firmadan gelen bilgiler arasında. Monitör özelliği ile başka bir önem kazanan 1080p çözünürlükteki ekran 400 nit parlaklığa ulaşma kabiliyetinde.

Bu yeni tabletlerin tamamı Google’ın tabletler için duyurduğu “Eğlence Alanı” özelliğine sahip. Böylece videolara, kitaplara ve oyunlara tek noktadan erişim mümkün hale geliyor. Lenovo, özellikle eğlence odaklı tabletlerinde önemli bir başarı elde etti. OLED ekranlı Tab P11 Pro modeli aynı zamanda Dolby Atmos destekli hoparlörleri ile dikkat çekmişti. Bu modeller hem içerik tüketimi için ideal aynı zamanda çalışmak ve üretmek için de harika cihazlar olarak dikkat çekiyor.

Diğer haberler:

>> Telegram kullanıcılarını sevindirecek güncelleme yolda!

>> Türkiye ihtimalli Samsung Galaxy A22 4G modelinin fiyatı sızdırıldı