LinkedIn Clubhouse Özelliği Alıyor: Büyük Beğeni Kazanabilir

LinkedIn Clubhouse özelliği

LinkedIn Clubhouse özelliği ile kullanıcıları selamlayacak. En büyük iş ağı platformları içerisinde yer alan LinkedIn son derece önemli bir karar verdi. Bu karar ile birlikte artık daha canlı bir site karşımıza çıkacak.

İş hayatı genellikle sıkıcı olarak görülür. Fakat bazı uygulamalar ile biraz daha keyifli vakit harcanabilir. Özellikle iş uygulamaları bunu sağlamak için özel bir gayret gösteriyor. LinkedIn tarafından geliştirilen yeni bir özellik ile birlikte artık çok daha farklı etkinlikler yapılabilecek.

Ortaya çıkan son detaylara göre platforma sesli etkinliklerin geleceği söylendi. Kullanıcılar burada canlı tartışmalarda yer alabilecek. Ayrıca konuşmalara katılma gibi bazı imkanlar sunuluyor. Etkinlik bittikten sonra etkinlikte yer alan insanlar birbirleri ile bağlantı kurabilecek.

LinkedIn Clubhouse özelliği

LinkedIn platformu tarafından sunulacak olan bu yeni özellik aslına bakacak olursak hepimizin yakından tanıdığı Clubhouse ile son derece benzer. Bu tür platformlar bağlantı kurmak için büyük fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlara biraz eğlence katmak fena bir fikir gibi durmuyor.

LinkedIn Clubhouse özelliği

Tüm bunlara ek olarak platforma aynı zamanda görüntülü görüşme versiyonu ekleneceği ifade ediliyor. Yani bu özellik görüntülü görüşmeli versiyon şeklinde kullanıcılara sunulacak. Böylece Zoom tarzı bir yapı karşımıza çıkabilir. Ayrıca önemli bir detaya daha yer verildi.

LinkedIn Clubhouse özelliği ücretli olmayacak

Yapılan açıklamalara ve konuyla ilgili gelen son detaylara baktığımızda bu özelliğin ücretli olmayacağı ifade ediliyor. Böylece diğer sosyal medya platformlarının aksine buradaki özellikler herhangi bir ücret karşılığında sunulmayacak. Ayrıca odaların herhangi bir ücreti olmayacak.

Microsoft tarafından geliştirilme süreci devam eden LinkedIn, 2020 yılında benzer çalışmalar yapmıştı. Ancak bunun daha fazla geliştirilmesi gerekiyordu. Sonuç olarak ortaya en popüler uygulamalardan bir tanesinin özelliği çıktı. Peki siz böyle bir özelliği kullanmayı düşünüyor musunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Cisco Duo Güvenlik Raporu: hibrid çalışma modeli parola kullanımını bitiriyor

>> Teknoloji Şirketleri Hibrit Çalışma Modellerine Nasıl Bakıyor?