iPhone 14 Görüntüleri Çok Şaşırttı: Büyük Tepki Toplayacak

iPhone 14 görüntüleri

iPhone 14 görüntüleri görenlerde büyük bir şaşkınlık yarattı. Özellikle son dönemlerde büyük bir merak konusu olan bu cihazın kötü bir çentik ile geleceği söyleniyor.

Apple tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok kullanılan akıllı telefonları içerisinde yer alan iPhone modelleri büyük dikkat çekmeyi başarıyor. Sadece yapılanlar ile değil aynı zamanda yapılmayanlar üzerinden de büyük bir tartışma yaratıyor. Mesela Apple çentik konusunda hiçbir şey yapmadığı için büyük eleştiri alıyor.

Bu yıl içerisinde tanıtılması beklenen iPhone 14 modelinde küçük çentik kullanılacağı söyleniyor. Hatta bunun neredeyse kesin olduğunu bile söylemek mümkün. Fakat kimse bu çentiğin ne tür bir boyutta olacağını bilmiyor. Bazıları şu anki iPhone modellerinden çok farklı olacağını söylüyor.

iPhone 14 görüntüleri diğerlerinden farklı

iPhone 14 ile ilgili ortaya çıkan bir duvar kağıdı tartışmanın fitilini ateşledi. Tamamen ekrandan oluşmayan bu akıllı telefon modeli küçük bir çentiğe sahip olacak. Burada asıl tartışma konusu olan detay ise cihazın Huawei gibi bir tasarıma sahip olması.

iPhone 14 görüntüleri

Her akıllı telefonun kendine özel bir tasarımı var. Bu konuda tüm üreticiler büyük bir hassasiyet gösteriyor. Mesela Huawei marka bir cihaz ile Xiaomi marka bir cihazı tasarım açısından birbirinden ayırt edebilirsiniz. Kullanıcılar işte tam da bu noktaya parmak basıyor. Onlara göre iPhone cihazlarının tasarımı Huawei gibi olmamalı.

Yeni iPhone modeli büyük tartışma yaratacak

Herkesin büyük bir merakla beklediği yeni iPhone modeli çok büyük tartışmalara neden olacak gibi görünüyor. Yeni iPhone modellerinde kullanılacak çentik hakkında sosyal medya platformlarında tartışmalar devam ediyor.

Apple analistleri ise şirketin büyük bir çentik ile gelmeyeceği konusunda ortak görüşe sahip. Fakat yeni modelin tasarımı net değil. Ayrıca kamera konusunda da bazı değişiklikler olacağı iddiaları gündemde. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> iPhone SE 3 Tanıtım Tarihi Sonunda Belli Oldu: Çok Az Kaldı

>> iPhone 13 Pro Pil Testinde Rakiplerini Geride Bıraktı: Devir Değişiyor!