Meizu 20 İpince Çerçeveleri İle Görüldü!

Meizu 20

Meizu 20 ince çerçeveler ve beyaz ön panel ile dikkat çekiyor. İşte Türkiye’de geleceğine dair iddialar ortaya atılan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar .

Çinli üretici Meizu, dönem dönem ülkemizde yeni modelleriyle karşımıza çıkıyor. Çinli modellerin genellikle uygun fiyata sahip akıllı telefonlar sunduğunu biliyoruz. Ülkemizde ise uygun fiyatlar akıllı telefonlar daha çok tercih edildiği için Xiaomi gibi markalardan sonra en çok tercih edilen Çinli üreticinin Meizu olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Meizu 20 modeli hakkında bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Fakat ne zaman tanıtılacağına dair herhangi bir detay bulunmuyordu. Sonunda Meizu 20 modeli tanıtıldı. 4 farklı renk seçeneği ile sunulan modelin tasarım anlayışı olarak alışılagelmişin dışında bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü ön paneli beyaz bir renk ile karşımıza çıkıyor. Bu da çerçevelerin daha da ince gözükmesine sebep oluyor.

Meizu 20 İpince Çerçeveleri İle Görüldü!

Meizu 20

Meizu 20 modeli, 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıktı. Bu renkler gül altın, sarı nane ve koyu gri olarak karşımıza çıkmıştı. Fakat ortaya çıkan detaylarda ön panelinin gümüş renge sahip olduğu bir varyant yer almıyordu. Ön tarafı beyaz bir çerçeve ile kaplanan bir Meizu 20 modeli görmekteyiz. Bu modelin özel bir seri olarak mı piyasaya sunulacağı yoksa hali hazırda piyasaya sürülen dört renge ek bir renk olarak mı geleceği henüz bilinmiyor. Kanlı canlı görüntüleri incelediğimizde ise serinin diğer renk seçeneğine sahip modellerine göre çok daha hoş bir tasarım ayrımına sahip olduğunu, yani beyaz çerçevelerin çok daha güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Meizu 20

Tabii ki çerçeveler biraz daha ince olabilirdi fakat beyaz çerçevelerin kullanılacak olması telefonun görünümüne daha da hoşluk katmış. Yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair herhangi bir detay bulunmuyor. Fakat son yıllarda Meizu modellerinin Türkiye’deki ürün yelpazesinin arttığını söyleyebiliriz. Yani Meizu her yıl ülkemize daha fazla telefon getirmeye devam ediyor. Bu yüzden Meizu 20 modelinin de Türkiye’ye geleceğini tahmin ediyoruz. Fakat yeni tanıtılan bir akıllı telefon olduğu için hakkında konuşmak çok erken. Önümüzdeki haftalarda gelip gelmeyeceğini daha yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Face ID Problemleri Kullanıcıları Canından Bezdiriyor | Çözüldü