Mi Band 6 level atladı: İşte Xiaomi Watch 2 özellikleri!

2000 TL altı akıllı saat

Xiaomi, akıllı saati Watch 2 tanıtıldı. İşte Türkiye’de de satışa sunulması beklenen model hakkında tüm detaylar.

Giyilebilir teknoloji ürünlerine olan ilginin son zamanlarda bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Özellikler akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri, en çok tercih edilen giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alıyor. Ülkemizde en çok tercih edilen saat, bileklik cihazınızın ise Xiaomi’nin Mi Band serisi akıllı bilekliklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu seri, hem akıllı saate benzer özellikleri ile hem de uygun fiyatı ile en çok tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Uygun fiyatı ile ilgi odağı olan Xiaomi modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Xiaomi’nin adından sıkça söz ettirmeyi başaran Xiaomi Watch modelinin yeni versiyonu tanıtıldı. İşte Türkiye’de de satışa sunulması beklenen Xiaomi Watch 2 modelinin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Mi Band 6 level atladı: İşte Xiaomi Watch 2 özellikleri!

Xiaomi, son zamanlarda sıkça duyduğumuz kamera odaklı akıllı telefonu olan Xiaomi Civi modelini tanıttı. Bunun yanı sıra söz konusu markadan bir de akıllı saat gördük. Zamanın ilgi gören modellerinden olan Mi Watch serisine bir yenisi daha eklendi. Diğer adı ile Watch Color 2 olan akıllı saat, sunduğu özellikler ve uygun fiyatı ile ülkemizde de bir hayli ilgi görecek gibi duruyor.

Xiaomi Watch 2

236 ppi piksek yoğunluğu ile bizleri karşılayan akıllı saat, 1.43 inçlik bir ekrana sahip. 200’den fazla saat yüzü ve 6 adet kayış rengine de sahip. Bu renkler siyah, beyaz, mavi, yeşil, sarı ve turuncu olarak sıralanmış durumda. Söz konusu saatte özel bir işletim sistemi mevcut. Bu işletim sistemine üçüncü parti uygulama yüklemek de mümkün. 5 ATM derinliğine kadar suya dayanıklı olan model, 117 spor izleme modu ve yerleşik GPS özelliği ile birlikte geliyor. 470 mAh kapasitesinde bir pil ile kullanıcıları karşılayan model, 12 günlük pil ömrü vadediyor.

Cihazın ülkemizde ne zaman satılacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. 155 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan model, 30 Eylül tarihinde satışa sunulacak.

İlgili Haberler

>>Xiaomi Mi Mix 4, o özelliği ile ilgi odağı haline geldi: İşte detaylar

>>Samsung Galaxy A52s fiyatı sızdırıldı: Türkiye’ye gelebilir!