Microsoft Edge İndirim Kuponlarına Erişim Sağlayacak Hem de Saniyeler İçinde

Microsoft Edge İndirim Kuponlarına Erişim Sağlayacak Hem de Saniyeler İçinde

Microsoft Edge indirim kuponlarına erişim
Google News Abone Ol

Geçtiğimiz günlerde çok farklı özellikleri tanıtılan Microsoft Edge, indirim kuponlarına erişim konusunda da çok büyük kolaylıklar sağlayacak. İşte konuyla alakalı merak edilen detaylar.

Günümüzde alışveriş, en hassas konulardan bir tanesi. Hele ki indirim söz konusu olunca adeta hücum etme eğilimi ortaya çıkıyor. İşte bunu fırsat bilen birçok alışveriş mağazası, indirim kuponları sunuyor. Bu tür indirim kuponları, kullanıcılar tarafından fazlasıyla beğeniliyor ve genellikle buralara yöneliyorlar.

Alışveriş deneyimi bakımından da son dönemlerde önemli gelişmeler yaşandığı ortada. Microsoft şirketi, bunların tamamında aktif bir şekilde yer almak istiyor. Elbette buradaki öncelikli amaç indirim kuponlarına ulaşabilmek ve kullanıcılara hızlıca sunmak.

Microsoft Edge indirim kuponlarına erişim çok kolay olacak

Microsoft tarafından yapılan bir çalışma ile birlikte yeni bir döneme girildi. Şirketin internet tarayıcısı olarak bilinen ve çok fazla dikkat çeken Edge, ilk başlarda sadece alışveriş sitelerini karşılaştırıyordu. Sonrasında ise bunu daha ileriye taşıma kararı aldılar.

Microsoft Edge indirim kuponlarına erişim

Alışveriş yapmak isteyenlerin daha hızlı bir şekilde kuponlara ulaşmasını sağlayacak bir sistem başladı. Buna göre her kullanıcı çok rahat bir şekilde indirim kuponlarına ulaşabilecek. Microsoft Edge indirim kuponlarına erişim sistemi bir buton ile yapılacak. Adres çubuğuna eklenecek olan bir buton sayesinde kullanıcılar bütün indirimleri görebilecek.

Başka web sitelerindeki ücretleri ile birlikte aynı zamanda yaklaşan indirimlere de yer verilecek. Microsoft tarafından geliştirilen bu internet tarayıcısı uzun bir süredir zorlanıyordu. Şimdi ise yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyor. Özellikle de bu tür yeni avantajlar, daha fazla kullanılmasını sağlayabilir. Normal şartlarda da bu özellik kullanılabiliyordu. Ancak bunun için mutlaka bir eklenti yüklemeniz gerekiyordu.

Şirket aynı alışveriş deneyimi için Bing platformuna da yatırım yapıyor. Bing arama motorunun alışveriş sitelerinden çok daha fazla yarar sağlaması en büyük amaçlar arasında yer alıyor. Microsoft Edge indirimlere erişim, muhtemelen kısa bir süre içerisinde Türkiye dahil birçok ülkede kullanıma sunulacak.

İlgili Haberler:

>> HMD Global’in belgelerine göre yeni Nokia modelinin adı belli oldu!

>> Xbox Series X Konsolu Alev Alev Yandı Mı? İşte O Görüntüler


CEVAP VER