Microsoft Office 3 Boyutlu Olacak: İşte Herkesi Şaşırtan İlginç Tasarım!

Microsoft, Üç Katlı Katlanabilir Ekranlı Telefon Yapabilir Mi?

Herkesin işlerini evden yürütmeye başlaması ile birlikte, Microsoft Office 3 boyutlu tasarım giderek daha fazla talep görmeye başladı. Bunun nedeni ise elbette Microsoft tarafından geliştirilen uygulamaların yeni teknolojiye ayak uydurması gerektiğiydi. Şirket kullanıcılarına en sonunda kulak verdi. Şimdilerde çok ilginç bir tasarım ile geliyor. Hadi gelin detaylara birlikte göz atalım.

Microsoft tarafından geliştirilen ve iş hayatında aktif bir şekilde kullanılabilen Office platformları, çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Çeşitli yazılar yazabildiğiniz ve slayt programları hazırlayabildiğiniz bu uygulamalar, işinizi son derece kolay bir seviyeye getiriyor. Ancak diğer uygulamalarla kıyaslandığında, biraz geride kaldığını söyleyebiliriz. Microsoft konu ile ilgili yeni bir proje geliştirerek son teknolojiyi yakalamaya çalışıyor.

Microsoft Office 3 boyutlu ekipmanlar geliştiriyor

Günümüzde özellikle birçok uygulamada üç boyutlu tasarımlar tercih ediliyor. Bu üç boyutlu tasarımları sayesinde son derece gerçekçi çalışmalar yürütmek oldukça kolaylaşıyor. Microsoft şirketi tarafından yapılan yeni bir çalışma ile birlikte, üç boyutlu Office ekipmanları tam gerçeklik ile birleşiyor. Peki bu yeni tasarım, içerisinde neler barındırıyor?

Microsoft Office 3 boyutlu

Yeni tasarıma detaylı bir şekilde bakarsanız son derece gerçekçi bir görüntüye sahip olduğu dikkatinizi çekecektir. Standart üç boyutlu uygulamaların verdiği bütün hisleri yaşatabilir. Microsoft Office 3 boyutlu uygulama ile birlikte, çok daha verimli çalışmalar yürütülebilir. Mesela dosyaları ararken office platformu içerisinde gezinerek bunu yapabilirsiniz. Böylece dosyaları bulmak daha kolay hale gelir.

Şirketin üst düzey yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda 2020 yılı içerisinde böyle bir tasarımın hayata geçirileceği ifade edildi. Birçok donanım ve yazılımın üç boyutlu düzeye getirilmesi ile birlikte, muhtemelen bu bir akım haline gelecek. Microsoft Office, 3 boyutlu olarak böylece çok daha efektif bir şekilde kullanılabilir. Şirket bunu ilk etapta sadece birkaç ülkede kullanılabilir hale getirecek. Hemen sonrasında genel kullanıma açılabilir. Sizce böyle bir tasarım ortaya çıkarılması kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Mesajlarına Ulaşmak Mümkün: Alman Polisi Bunu Yıllardır Yapıyormuş!

>> Hackerlar Twitter çalışanlarını kandırdı Elon Musk, Joe Biden ve diğerlerinin hesaplarını dijital para sahtekarlığı için ele geçirdi