Moto G Stylus 5G, sızdırılan tasarım detaylarıyla gündemde

Moto G Stylus 5G,

Moto G Stylus modelinin 5G versiyonu yakında geliyor. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Motorola, geçtiğimiz yılın ilk aylarında bir model ile karşımıza çıkmıştı. MWC 20 öncesinde 10 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Moto G Stylus modeli, kısa sürede epey ilgi görmeyi başardı. 6,4 inçlik ekranı ve Snapdragon 665 yongasıyla iş insanına hitap eden bir yapıda geliyordu. Bunu kanıtlayan en büyük niteliği ise kalemi olarak karşımıza çıkmakta. Söz konusu model bir hayli ilgi görmüş olacak ki, üzerinden yaklaşık bir buçuk sene sonra, yeni modelin yenilenmesi için büyük adımlar atıldı. 5G desteği ile boy gösteren Moto G Stylus modelinin yenilenmiş versiyonu yakında piyasaya sürülecek. Piyasaya sürülmesine haftalar kaldığı tahmin edilen yeni modelin, çoğu teknik detayı ve tasarım detayı da ortaya çıktı. Yine bir kalem desteği ile gelecek 5G destekli yenilenmiş model hakkında işte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Moto G Stylus 5G, sızdırılan tasarım detaylarıyla gündemde

Moto G Stylus 5G modeline ait ilk iddialar, bu yılın başlarında atılmıştı. Fakat hiçbir detayı hakkında bir ayrıntı söz konusu değildi. Sonunda yeni model ile ilgili bazı gelişmeler yaşandı.

Moto G Stylus 5G,

Tasarım görselleri ortaya çıkan modelin, ilk olarak arka kamerasına baktığımızda, kare biçiminde konumlandırılmış dörtlü kamera yapısının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu kamera kurulumunun altında ise bir adet LED flaş gözümüze çarpıyor. Arka taraftaki bir diğer dikkat çekici detay ise, diğer Motorola modellerinde görmeye alışık olduğumuz ”M” logosu bulunuyor.

Ön paneline geldiğimize ise delikli ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Söz konusu delikli ekran tasarımına ait kamera, ekranın sol üst köşesine konumlandırılmış durumda. Moto G Stylus 5G modeli, aynı zamanda USB-C bağlantısına sahip olacak. Zaten son zamanlarda tanıtılan yeni nesil akıllı telefonların hemen hemen hepsinde USB-C bağlantısının olduğunu görüyoruz. Motorola’nın da, Moto G Stylus 5G modelinde, bu bağlantı noktasının bulunduğunu belirtelim.

Cihazın  4GB RAM ve 64GB veya 128GB depolama alanı ile geleceği söyleniyor ancak 256GB versiyonunun olacağı da ortaya çıktı. Önümüzdeki haftalarda yeni ayrıntılar sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Moto G serisi modelleri yeni özellikleri ile sızdırıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

>> Oppo ve Vivo, içe katlanır iki farklı model ile karşımıza çıkmaz için hazırlanıyor


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here