Moto G Stylus 5G, uygun fiyatlı 5G destekli model olarak karşımıza çıkıyor

Haftanın Akıllı Telefon Haberleri
Google News Abone Ol

Motorola’nın Moto G Stylus modelinin 5G versiyonu piyasaya sürüldü. Uygun fiyatı ile karşımıza çıkan modelin işte fiyatı ve özellikleri.

Motorola, geçtiğimiz yılın ilk aylarında bir model ile karşımıza çıkmıştı. MWC 20 öncesinde 10 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Moto G Stylus modeli, kısa sürede epey ilgi görmeyi başardı. 6,4 inçlik ekranı ve Snapdragon 665 yongasıyla iş insanına hitap eden bir yapıda geliyordu. Bunu kanıtlayan en büyük niteliği ise kalemi olarak karşımıza çıkmakta. Söz konusu model bir hayli ilgi görmüş olacak ki, üzerinden yaklaşık bir buçuk sene sonra, yeni modelin yenilenmesi için büyük adımlar atıldı. 5G desteği ile boy gösteren Moto G Stylus modelinin yenilenmiş versiyonu piyasaya sürüldü. Yakın zamanda tasarım detayları ve teknik özellikleri ortaya çıkan modelin tanıtılması ile, hakkında fiyat dahil tüm bilgilere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. İşte ilk olarak ABD’de piyasaya sürülen yeni modelin, özellikleri, ve fiyattı.

Moto G Stylus 5G, uygun fiyatlı 5G destekli model olarak karşımıza çıkıyor

Moto G Stylu­s modelinin 5G modeli tanıtılması ile beraber piyasaya sürüldü. Tasarım görselleri ortaya çıkan modelin, ilk olarak arka kamerasına baktığımızda, kare biçiminde konumlandırılmış dörtlü kamera yapısının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu kamera kurulumunun altında ise bir adet LED flaş gözümüze çarpıyor. Arka taraftaki bir diğer dikkat çekici detay ise, diğer Motorola modellerinde görmeye alışık olduğumuz ”M” logosu bulunuyor.

Moto G Stylus 5G

Ön paneline geldiğimize ise delikli ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Söz konusu delikli ekran tasarımına ait kamera, ekranın sol üst köşesine konumlandırılmış durumda. Moto G Stylus 5G modeli, aynı zamanda USB-C bağlantısına sahip olacak. Zaten son zamanlarda tanıtılan yeni nesil akıllı telefonların hemen hemen hepsinde USB-C bağlantısının olduğunu görüyoruz. Motorola’nın da, Moto G Stylus 5G modelinde, bu bağlantı noktasının bulunduğunu belirtelim.

14 Haziran’da satışa sunulacak modelin fiyatı da belli oldu. 399 dolarlık bir fiyat ile karşımıza çıkan modelin, ilk olarak Amazon’da satışa sunulacağını da belirtelim.

İlgili Haberler

>> Moto G serisi modelleri yeni özellikleri ile sızdırıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

>> Oppo ve Vivo, içe katlanır iki farklı model ile karşımıza çıkmaz için hazırlanıyor


CEVAP VER