Realme C25s, küresel pazara giriş yapıyor: İşte fiyatı ve özellikleri

Realme C25s
Google News Abone Ol

Realme’nin uygun fiyatlı modeli Realme C25s, ilk olarak Hindistan’da tanıtılmıştı. Yakında ise kürsel pazarda alıcılarını arayacak. İşte yeni modelin fiyatı ve özellikleri.

Realme, her bütçeye uygun akıllı telefonlar üretmeye devam ediyor. Özellikle C serisi ile sunduğu uygun fiyatlı modeller bir hayli ilgi görüyor diyebiliriz. Amiral gemisi modellerin fiyatlarının artması ile insanlar, daha uygun fiyatlı modellere yönelmeye başladı diyebiliriz. Giriş seviyesi modellere olan talep arttıkça bu tarz cihazların satışı da bir hayli artıyor. Realme C25s modeli de  çok uygun fiyatı ile giriş seviyesi modeller arasında kendini gösterdi.

Yeni model, ilk olarak Malezya’da piyasaya sürüldü. Önümüzdeki haftalarda ise Hindistan’da satışa sunulması bekleniyor. Daha sonraki zamanlarda ise Türkiye’ye de giriş yapacağına dair söylentiler mevcut. İşte uygun fiyatlı yeni Realme modelinin fiyatı ve sunduğu özellikler haberimizde.

Realme C25s, küresel pazara giriş yapıyor: İşte fiyatı ve özellikleri

Realme C25s, geçtiğimiz günlerde Hindistan pazarı için kullanıcıları ile buluştu. Yakında ise küresel bazda çoğu ülkede satışa sunulması bekleniyor. Fakat yeni modelin bazı özelliklerinde değişikler olduğunu fark ediyoruz.

Realme C25s

Yeni modelin küresel versiyonunda, i,lk değişiklik kamera yönünde olacak. Hindistan’da tanıtılan Realme C25s modelinde 13 MP’lik bir kamera kullanılmaktaydı. Fakat küresel bazda tanıtılan modelde ise, ana kameranın 48 MP çözünürlüğünde olduğu görülüyor. Cihazın performans kısmını incelediğimizde ise, MediaTek tarafından geliştirilen Helio G85 yongasının bulunduğunu görmekteyiz. Bu yonga setine 4 GB RAM ve 128 GB kapasitesinde bir dahili depolama eşlik ediyor. Aynı zamanda yeni modelin 6.000 mAh pile ve 18W hızlı şarj desteğine de sahip olduğunu belirtelim.

Cihazın, hangi ülkelerde satılacağına dair, Realme tarafından açıklanan resmi bir listeli bulunmuyor. Fakat yeni model, Malezya’da, 700 MYR, Kamboçya’da ise 190 dlar üzerinden alıcılarını bekleyecek. Yeni modelin, 4G desteği olduğu için ve fiyat performans odaklı bir akıllı telefon olarak karşışmıza çıktığı için, ülkemize de giriş yapacağı tahmin ediliyor.

İlgili Haberler

>> Realme GT Neo, satış rekorları kırıyor: Bu fiyata satışlar patlar

>> Realme 8 modelinin 5G versiyonu geliyor. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.


CEVAP VER