Netflix Aşk 101 2. Sezon Yeni Bölüm Ne Zaman geliyor?

Netflix Aşk 101 2. Sezon Yeni Bölüm Ne Zaman geliyor?

Aşk 102 çekimleri durduruldu
Google News Abone Ol

Herkesin büyük bir merakla beklediği Netflix Aşk 101 2. Sezon yeni bölüm hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Dilerseniz öncesinde dizi ile ilgili genel bir hatırlatma yapalım.

Bu dizinin oyuncuları aslında çok fazla tanınmayan kişilerden oluşuyor. Fakat ortaya koydukları oyunculuk performansı ise gerçekten de takdir edilebilecek boyutta. Dizinin oyuncuları şu kişilerden oluşuyor,

  • Kubilay Aka – Kerem
  • Kaan Urgancıoğlu – Kemal
  • Alina Boz – Eda
  • Pınar Deniz – Burcu
  • Mert Yazıcıoğlu – Sinan
  • Selahattin Paşalı – Osman
  • İpek Filiz Yazıcı – Işık
  • Bade İşçil
  • Müfit Kayacan – Necdet

Bunlar içerisinde özellikle de Osman çok büyük bir dikkat çekmişti.

Netflix Aşk 101 2. Sezon yeni bölüm ne zaman gelecek?

Dünyanın en büyük film ve dizi izleme platformlarından bir tanesi olarak bilinen Netflix, Türkiye yapımı dizilere önem veriyor. Bundan kısa bir süre önce Hakan: Muhafız ve Atiye gibi diziler büyük bir ilgi toplamıştı. Üstelik bu tür dizilerin sayısı azalmak yerine daha da fazlalaşıyor. Peki daha önceki bölümlerde dizi oyuncuları neler yaşamıştı?

Netflix Aşk 101 2. Sezon

Dizinin 1. sezon 7. bölüm’ünde: Tuncay, Burcu’ya kötü bir haber gönderir. Necdet için okul laboratuvarında yaşanan olay bardağı taşıran son damladır ve işler çığrından çıkmaya başlar. Hatta, okuldan atılma tehlikesiyle bile karşı karşıya gelirler. Netflix Aşk 101 2. Sezon yeni bölüm muhtemelen yine bu olayların devamı şeklinde ilerleyecek. Özellikle de Necdet’in bu tür olaylara vereceği tepkiler büyük tartışma konusu.

Dizinin 1. sezon 8. bölüm’ünde: Okuldaki öğretmenler, özür dilemeleri ve pişmanlıklarını söylemeleri karşılığında onların okuldan atılmayacağını belirtir. Kemal ve Burcu, onlara oynanan oyunu öğrenir. Netflix Aşk 101 2. Sezon yeni bölüm, tam bu noktadan sonra başlayacak. Oynanan bütün oyunların farkına varan Kemal ve Burcu, bakalım nasıl bir tepki verecek? Dizinin 2. Sezonu ile ilgili ortaya çıkacak en ufak bir bilgiyi bile sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu diziyle ilgili tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Netflix’in Yeni Dizisi Valeria, Sex And The City’nin Günümüz İspanyol Uyarlaması

>> Aşk 101 Savcılık Kararı Belli Oldu? Osman Sahneleri Kesilecek Mi?

 


1 YORUM

CEVAP VER