Nothing Ear 2 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı: Yakında Geliyor!

Nothing Ear 2

Nothing Ear kablosuz kulaklık serisinin ikinci modeli sızdırıldı. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Nothing Phone 1 ve Nothing Ear 1 modellerinin bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Özellikle akıllı telefon tarafında Nothing Phone modelinin akıl almaz tasarım ile geliyor olması, Android camiasına yeni bir soluk getirmişti. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Nothing Phone serisinin ikinci modeli hakkında bazı söylentiler bulunuyordu. Fakat yeni model ile tanıtılacak olan diğer Nothing modelleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Sonunda Nothing Phone 2 ile birlikte şirketin kablosuzuz kulaklık modeli ile geleceği kesinleşti. Nothing Ear 2 olarak adlandırılacak olan kablosuz kulaklık modeli, tıpkı akıllı telefonda karşımıza çıktığı gibi alışılagelmişin dışında bir tasarım anlayışına sahip olacak.

Nothing Ear 2 kablosuz kulaklık modelinin tasarım ayrıntıları sızdırıldı. Bununla beraber söz konusu modelin tanıtılacağı tarihe dair de sızıntılar mevcut. Geçtiğimiz günlerde söz konusu kablosuz kulaklık modelinin sunacağı bazı özelliklere ilişkin iddialar ortaya atılmıştı. Artık Nothing Ear kablosuz kulaklık modeli ile karşımıza çıkacak olan özelliklerin kesinleştiğini söyleyebiliriz. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Nothing Ear 2 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı: Yakında Geliyor!

Nothing markasının yeni kablosuz kulaklığı LHDC kodeki ile gelecek. Söz konusu kodekin ne işe yaradığını bilmeyenler için ise, özetle düşük gecikmeli ve yüksek kaliteli ses kalitesi sunan bir bileşen olduğunu belirtelim. Yani markanın en yeni nesil kulaklığı Nothing Ear 2 modelinde üst düzey teknolojiler ile sunulacak. Sertifikalı yüksek çözünürlüklü sesler dahi söz konusu kulaklık modeli ile kolaylıkla dinlenebilecek. Bu yüzden üst düzey bir kulaklığın bizleri karşılayacağını söyleyebiliriz.

Nothing Ear 2

Aynı zamanda yeni modelin su sıçramalarına karşı korunaklı olan IP54 sertifikası ile geldiğini ekleyelim. Söz konusu sertifika suya girip çıkmalara karşı pek dayanıklı mı henüz bilinmiyor. Fakat kulağınız terlese dahi herhangi bir sorun yaşamadan Nothing Ear 2 modelini kullanmak mümkün hale gelecektir. Önümüzdeki günlerde yeni kablosuz kulaklık modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Spotify HiFi Nedir? Müzik Severler İçin…