Nothing Ear 2 Kulaklık Tanıtıldı: AirPods Rakibi!

Nothing Ear 2

Nothing Ear 2 Kulaklık modeli sevenlerinin beğenisine sunuldu. İşte üstün ses teknolojileri ile dikkatleri üzerine çeken modelin fiyatı ve özellikleri.

Nothing Phone 1 ve Nothing Ear 1 modellerinin bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Özellikle akıllı telefon tarafında Nothing Phone modelinin akıl almaz tasarım ile geliyor olması, Android camiasına yeni bir soluk getirmişti. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Nothing Phone serisinin ikinci modeli hakkında bazı söylentiler bulunuyordu. Fakat yeni model ile tanıtılacak olan diğer Nothing modelleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Sonunda Nothing Phone 2 ile birlikte şirketin kablosuzuz kulaklık modeli ile geleceği kesinleşti. Nothing Ear 2 olarak adlandırılacak olan kablosuz kulaklık modeli, tıpkı akıllı telefonda karşımıza çıktığı gibi alışılagelmişin dışında bir tasarım anlayışına sahip olacak.

Nothing Ear 2 kablosuz kulaklık modelinin geçtiğimiz haftalarda tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırılmıştı. Sonunda söz konusu model tanıtıldı. Sızıntılar ile uyuşan özellikle ile gelen modelin, Türkiye’ye de geleceğine dair iddialar mevcut. İşte NAC ve LHDC gibi ses teknolojileri ile hayranları şaşırtan yeni kulaklığın fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Nothing Ear 2 Kulaklık Tanıtıldı: AirPods Rakibi!

Nothing Ear 2

Nothing Ear 2 kulaklık, yüksek tanımlı ses akışı yapabilmeniz için ses LHDC 5.0 kodek ile geliyor. Kulaklıklar ayrıca, Nothing X yardımcı uygulamasıyla hızlı bir test yaptıktan sonra kulaklıkları kendi işitme seviyenize göre ayarlamanıza olanak tanıyan yeni kişiselleştirilmiş ses profillerine de sahip. Uygulamanın ekolayzır ayarlarını beğeninize göre daha da özelleştirebilirsiniz.

Nothing Ear 2

Gelişmiş ANC, LHDC desteği ve kişiselleştirilmiş ses profillerine sahip Nothing Ear 2 kulaklık ile tanışın. Ear 2 modeli, özel kulak profilinize ve ortamınıza (ANC) göre istenmeyen gürültüyü ayarlayan uyarlanabilir aktif gürültü engelleyici ile geliyor. Grafen ve poliüretan malzemelerden yapılmış yeni bir diyafram ünitesine sahip güncellenmiş 11,6 mm sürücü yer alıyor.

Nothing Ear 2

Geliştirilmiş ANC, LHDC desteği ve kişiselleştirilmiş ses profillerine sahip olan Nothing Ear 2 kulaklık ile pil ömrü, şarj kutusuyla birlikte 36 saate kadar çıkıyor. USB-C’yi çantanıza koyabilir veya 2,5 W hızında kablosuz bağlantı kurabilirsiniz. Yeni kulaklıklar, Android cihazlar için Google Fast Pair’i ve Windows kullanıcıları için Microsoft Swift Pair’i destekliyor. Bu sayede söz konusu cihazlarda çok hızlı bir şekilde eşleştirme mümkün hale geliyor. Fiyat 149 $ / 149 Euro / 129 £. Önümüzdeki günlerde Türkiye ihtimali belli olacaktır.

İlgili Haberler

>> Uygun Fiyatlı Android Telefon: Nokia C12 Pro