Nothing Phone 2 İşlemcisi Belli Oldu!

Nothing Phone 2

Nothing Phone markasının ikinci modeli işlemci ve diğer özellikler ile gündemde. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında detaylar.

Bildiğiniz üzere Nothing markası geçtiğimiz yıl hem kablosuz kulaklığını hem de akıllı telefonunu tanıtmıştı. Söz konusu modellerin ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bununla beraber akıllı telefon tarafında Nothing Phone serisinin devam edeceğini biliyorduk. Amiral gemisi akıllı telefon olarak piyasaya sürülen Nothing Phone 1 modeli, bir hayli ilgi görülmüştü. Uzun süredir seriye tanıtılacak yeni model hakkında herhangi bir sızıntı bulunmuyordu. Sonunda serinin yeni modeli Nothing Phone 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Söz konusu modelin kullanacağı işlemci ve diğer teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Nothing Phone 2 İşlemcisi Belli Oldu!

Nothing Phone 2 modelinin Barselona’da gerçekleşen MWC2023’te tanıtılacağı dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Fakat ne yazık ki marka, söz konusu yeni modelin tanıtımı için  MWC etkinliğini tercih etmedi. Fakat yeni modelin işlemcisi hakkında ortaya çıkan sızıntılar mevcut.

Nothing Phone 2

Qualcomm’un mobil, bilgi işlem ve XR başkan yardımcısı Alex Katouzian, Nothing Phone 2 modelinin cihaza güç veren Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini açıkça adlandıran profesyonel bir ağ platformunda piyasaya sürülmesini kutladı. Qualcomm yöneticisi, Nothing Phone (2) için Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini doğruladı. Geçtiğimiz yıl tanıtılıp, Android camiasının iPhone’u olarak adlandırılan ve bir hayli ilgi gören serinin ilk modelinin ardından gözler, ikinci modele çevrilmişti. Çünkü serinin ilk modeli akıl almaz bir tasarım aile geliyordu.

Yani Çinli markalarda görmeye alışık olduğumuz klasik tasarımdan ziyade şeffaf bir kasa yapısı ile gelen model, arka aydınlatması ile de markalaşmış bir görünüme imza attı. Serinin ikinci modelinde de benzer bir tasarım anlayışının hakim olacağını, fakat ilk modelden çok daha geliştirilmiş bir görünüm ile geleceği tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde Nothing Phone 2 modelinin tasarımı, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Wild Hearts İnceleme: Monster Hunters Gibi Oyunlardan Hoşlananlar İçin