OnePlus 10 Pro İlginç Kamera Kurulumu İle Ortaya Çıktı: İşte Tanıtım Tarihi!

OnePlus 10 Pro kullanıcı

Geçtiğimiz günlerde render görüntüleri ile ortaya çıkan OnePlus 10 Pro modelinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte tüm detaylar.

Geçtiğimiz yıllardan beri OnePlus modellerinin ülkemizde ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle geçtiğimiz yıl resmî olarak ülkemizde hizmet veren OnePlus, ilgi gören modelleri ile karşımıza çıkıyor. Yakında tanıtılması beklenen amiral gemisi modeli de yine ülkemizde satılacak güçlü akıllı telefonlar arasında yer alabilir. İşte 12 GB RAM ve Qualcomm tarafından geliştirilen güçlü işlemcisi ile karşımıza çıkacak olan OnePlus 10 Pro modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 10 Pro İlginç Kamera Kurulumu İle Ortaya Çıktı: İşte Tanıtım Tarihi!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, kare içerisine konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu karşımız çıkıyor. Ayrıca bu kareyi flaş ışığının da tamamladığını görmekteyiz. 11 Ocak tarihinde Çin’de tanıtılması beklenen modelin ülkemizde de satışa sunulacağına dair sızıntılar mevcut.

OnePlus 10 Pro

Qualcomm imzalı Snapdraogn 8Gen1  yongasına sahip olacak modelin, ülkemize geldiği takdirde, ülkemizden satılan en güçlü Android telefonlar arasında yerini alacaktır. Çünkü söz konusu cihaz yalnızca 8 Gen1 işlemcisini kullanmak ile yetinmiyor, aynı zamanda 12 GB RAM seçeneğini de kullanıcılara sunuyor. Genellikle AnTuTu gibi test platformlarında RAM belleğin de test performansını önemli derecede etkilediğini söyleyebiliriz. Bu yüzden yeni OnePlus modeli, 12 GB RAM‘i ile en güçlü akıllı telefonlar arasında yerini alabilir.

Ekran tarafında 120 Hz tazeleme oranına sahip 6,7 inçlik ekran ile bizleri karşılayacak olan model, pil tarafında ise 5.000 mAh kapasiteye sahip. Ayrıca bu pili beslemek için 80W kablolu, 50W kablosuz hızlı şarj teknolojisi de bulunuyor.

Kamera tarafında ise OnePlus 10 Pro, 32 MP ön kameraya sahip olacak. Ayrıca arka taraftaki üç kameranın 48 MP ana kamera olmak üzere 50 MP ultra geniş açılı kamera ve 8 MP 3X telefoto lensi olarak sıralanıyor. Önümüzdeki haftalarda yeni modelin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağına dair sızıntılar ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

> Samsung, Uygun Fiyatlı Olması Beklenen Galaxy S21 FE ‘yi Tanıttı!