OnePlus 10 Pro Kullanıcı Deneyimleri Ortaya Çıktı

OnePlus 10 Pro kullanıcı

OnePlus 10 Pro kullanıcı deneyimleri ile ilgili bazı detaylar paylaşıldı. Bu detaylara bakacak olursak cihazın iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

Kullanıcıların beğenisine Ocak ayının ilk haftası sunulan bu model birçok farklı özelliğe sahip. Bu özellikleri sayesinde daha fazla beğeni kazanacağı düşünülüyordu. Tam olarak tahmin edildiği gibi oldu. Cihazın 6,7 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlük sunan AMOLED ekranı en fazla ön plana çıkan detayı oldu.

Bu akıllı telefon modeli ile ilgili diğer özelliklere baktığımızda Corning Gorilla Glass Victus teknolojisi ile dayanıklılığın arttırıldığı görülüyor. Sol üst köşesine yerleştirilmiş delikte ise 32 megapiksel çözünürlük sunan ön kamera yer alıyor. Çok az cihaz ön kamera için böylesine yüksek çözünürlüğe sahip kameralar tercih ediyor.

OnePlus 10 Pro özellikleri

Bu cihazın tek özelliği ekran tasarımı ve ön kamerası değil. Aynı zamanda Snapdragon 8 Gen 1 teknolojisinden güç alan bir işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci daha hızlı bir akıllı telefon kullanımı sağlıyor. Genelde bazı cihazlar donma problemleri ile karşı karşıya kalabiliyor.

OnePlus 10 Pro kullanıcı

Android 12 tabanlı ColorOS 12.1 tercih edilmesi bir diğer öne çıkan özellik. Cihazda 12 GB seviyesine kadar RAM yer alıyor. Ayrıca 5000 mAh kapasiteli batarya ve 80 watt kablolu 50 watt kablosuz hızlı şarj ön plana çıkan diğer detaylar içerisinde. Kullanıcıların tüm bu özellikleri nedeniyle beklenenden daha fazla bu modeli beğendiğini görüyoruz. Muhtemelen şirketin kendisi bile sonuçlara şaşırdı.

OnePlus büyük beğeni kazanıyor

Bu markanın akıllı telefon modelleri genellikle kendi türünde en iyiler olarak görülüyor. Android kampında benzersiz özellikler sunduğu görülen OnePlus 10 Pro sistem bakımından son derece hızlıdır. Tüm bunlar onun iOS işletim sistemi ile kıyaslanmasına neden oluyor.

Hızlı şarj datayı bir diğer önemli özellik. Mesela hızlı şarj ile sadece 20 dakika içerisinde cihazın bataryasını tamamen doldurmak mümkün.

İlgili Haberler:

>> OnePlus Buds Z2 Ülkemizde de Satışa Sunulabilir: Çok İlgi Görecek!

>> OnePlus 10 Pro İlginç Kamera Kurulumu İle Ortaya Çıktı: İşte Tanıtım Tarihi!