Realme C35 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu: “Yanlışlıkla” Paylaşıldı

Realme C35 özellikleri

Realme C35 özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili bazı detaylar ortaya çıktı. Özellikle son dönemlerde ön plana çıkmaya başlayan bu akıllı telefon markası yeni bir cihaz ile karşımızda.

Her geçen gün yeni akıllı telefon modelleri piyasaya sunuluyor. Bu akıllı telefon modellerinin önemli bir bölümü orta ve alt segment olarak piyasaya sunuluyor. Böylece tüm kullanıcıların akıllı telefon alabilmesi için destek sunulmuş oluyor. Ayrıca amiral gemisi modeller ile birlikte akıllı telefon teknolojisi çok daha hızlı bir şekilde ilerliyor.

Tayland Realme merkezi tarafından yapılan bir paylaşım cihaz ile ilgili özellikleri ortaya çıkardı. 10 Şubat 2022 tarihinde tanıtılacak olan bu modelin oldukça ilginç özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Mesela en başta daha fazla renk seçeneği ön planda olacak. Ayrıca 50 megapiksel ana kamera iyi bir sürpriz olarak karşımıza çıktı.

Realme C35 özellikleri dikkat çekici

Akıllı telefon devinin güçlü bir kamera kurulumu ile geleceği söyleniyor. Ekran özelliklerine baktığımız zaman 6,6 inç full HD kullanıcıları selamlayacak. İşlemci bakımından da kendisini geliştiren şirket aynı zamanda UI 2.0 arayüzüne sahip Android 11 işletim sistemi tercih ediyor.

Realme C35 özellikleri

Bu cihazın ön plana çıkacak bir diğer özelliği ise 4 GB RAM olarak kayıtlara geçti. Büyük oranda yanlışlıkla paylaşıldığı düşünülen Facebook ve Instagram paylaşımları neredeyse her detayın ortaya çıkmasını sağladı. Böylece cihazın tanıtımı yapılacağı sırada hangi özelliklerin sunulacağı belli oldu.

Realme C35 pil ve diğer detaylar

Gelen son detaylara göre bu cihazda 5000 mAh batarya kapasitesi yer alacağı söyleniyor. Ayrıca 18 W’a kadar şarj olan bir batarya yer alacağı ifade ediliyor. Güç düğmesine gömülü bir parmak izi tarayıcı yer alacak ve bu sayede cihaza giriş yapmak kolaylaşacak.

Lansman tarihine kadar Realme hakkında çok daha fazla özelliğin açıklanması bekleniyor. Bakalım daha başka hangi özellikler kullanıcılarla paylaşılacak.

İlgili Haberler:

>> realme 9 Pro +, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemcili Dünyanın İlk Akıllı Telefonlarından Biri Olacak

>> Türkiye İhtimalli Realme 9 5G Ortaya Çıktı: Bu Fiyat Piyasayı Sallar!