OnePlus 10 Pro Canavar Özellikleri İle Sızdırıldı: Daha İyisi Yok!

OnePlus 10 Pro kullanıcı
OnePlus 10 Pro modeli 12 GB RAM ve çok güçlü işlemcisi ile GeekBench’te ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.
Geçtiğimiz yıllardan beri OnePlus modellerinin ülkemizde ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle geçtiğimiz yıl resmî olarak ülkemizde hizmet veren OnePlus, ilgi gören modelleri ile karşımıza çıkıyor. Yakında tanıtılması beklenen amiral gemisi modeli de yine ülkemizde satılacak güçlü akıllı telefonlar arasında yer alabilir. İşte 12 GB RAM ve Qualcomm tarafından geliştirilen güçlü işlemcisi ile karşımıza çıkacak olan OnePlus 10 Pro modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 10 Pro Canavar Özellikleri İle Sızdırıldı: Daha İyisi Yok!

OnePlus 10 Pro modelinin önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. Tanıtıma günler kala yeni model hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıktı. İlk olarak cihazın amiral gemisi bir model olarak piyasaya sürüleceğini belirtelim. Aynı zamanda söz konusu model kamera tarafında da rakiplerine meydan okuyacak özellikleri ile gelecek. Ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde yeni On­ePlus 10 Pro modelinin NE2210 model numarasına sahip olduğunu görmekteyiz. GeekBench listelerinde ortaya çıkan OnePlus 10 Pro modeli hakkında bazı teknik özellikler belli oldu.
OnePlus 10 Pro
Ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde söz konusu modelin tek çekirdeklide 976 çok çekirdeklide ise 3469 puana sahip olduğunu görmekteyiz. Cihazın 12 GB RAM‘e sahip versiyonu sızdırılan bilgiler arasında. İddialara göre söz konusu serinin 8 GB RAM‘e sahip varyantı da piyasaya sürülebilir. Aynı zamanda cihaz Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen1 işlemcisi ile karşımıza çıkacak. Fakat bazı kaynaklara göre Snapdragon 8 Gen1 işlemcisine sahip olan bir modele göre düşük bir puana sahip. Fakat söz konusu işlemci henüz telefona optimize edilmediği için düşük performans olarak gözükmesi muhtemel.
OnePlus 10 Pro
Muhtemelen önümüzdeki haftalarda OnePlus 10 Pro modelinin piyasaya sürülmesiyle birlikte daha optimize bir performans ile karşımıza çıkacaktır. Önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenen modelin ülkemize de gelmesi bekleniyor. Tabii ki OnePlus Türkiye, bu konu hakkında bir açıklama, cihaz tanıtıldıktan sonra yapacaktır. Önümüzdeki aylarda cihazın Türkiye ihtimali hakkına yeni gelişmeler ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> 5000 TL Altı En İyi Telefonlar: Fiyatlar Yükselmeden Kaçırma!

>> MIUI 13 Tanıtıldı: İşte Yeni Güncellemeyi Alacak İlk Xiaomi Modelleri!