OnePlus 10T Bu Yıl Piyasayı Sallayacak!

Android 13 Beta

OnePlus 10T amiral gemisi modeli hakkında yeni ayrıntılar belli oldu. İşte bu yıl tanıtılması beklenen yeni model hakkında detaylar.

OnePlus markasının bir süredir ülkemize de hizmet verdiğini biliyoruz. Henüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Yakında tanıtılması beklenen OnePlus 10T modelinin de Türkiye’ye geleceğine dair sızıntılar mevcut. İşte önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

OnePlus 10T Bu Yıl Piyasayı Sallayacak!

Bildiğiniz üzere OnePlus, bu yıl amiral gemisi modeli OnePlus 10 Pro‘yu piyasaya sürmüştü. Geçtiğimiz günlerde seriye ait bir modelin daha geleceğine dair söylentiler mevcuttu. Hatta söz konusu modelin, yine amiral gemisi bir cihaz olarak karşımıza çıkacağı iddia ediliyordu. Yani işlemci kamera vb. alanlarda en üst seviye bir model olarak sunulacak. Ve OnePlus 10 Pro’dan daha iyi olacağı düşünülüyordu. Sonunda yeni model hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

OnePlus 10T

OnePlus’tan bir sonraki hamle olarak OnePlus 10 Ultra bekleniyordu. Fakat OnePlus, söz konusu serinin Ultra modeli yerine 10T gelecek. Hatta hakkında bazı teknik detaylar dahi ortaya çıktı. İddialara göre OnePlus 10T 5G modeli, Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8+ Gen1 işlemcisi ile gelecek. Söz konusu işlemcinin, Android tarafında en güçlü işlemci olarak geldiğini biliyoruz. Bu yüzden piyasadaki en güçlü akıllı telefonlardan birinin OnePlus 10T olacağını söyleyebiliriz.

Diğer teknik özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir sızıntı bulunmuyor. Fakat kamera tarafında, OnePlus 10 Pro modeline benzer özelliklere sahip olması bekleniyor. Diğer teknik detayların da serinin Pro modeline benzemesi bekleniyor. Yani bazı sızıntılara göre OneP­lus 10 Pro ile 10T arasındaki temel fark işlemci olacak. Tabii ki bazı temel farklar olacaktır. Fakat tasarım vb. genel hatları ile benzer iki modelin karşımıza çıkması bekleniyor. Yeni modelin ülkemizde tanıtılıp tanıtılmayacağına dair net bir sızıntı bulunmuyor. Fakat OnePlus’ın Türkiye tarafında yavaş yavaş hizmet vermeye başladığını biliyoruz. Bu yüzden OnePlus 10T modelinin de Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Büyük Bir Problemi Ortadan Kaldırıyor: Kullanıcılar Rahat Bir Nefes Alacak

>> Facebook Karanlık Mod Desteği Devre Dışı Bırakıldı: Her Şey Çok Ani Oldu