Samsung Galaxy Z Flip 4 Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı!

Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4 modelinin teknik özellikleri ve tasarım ayrıntıları ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm sızdırılanlar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda katlanabilir akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli artmış durumda. Kullanıcıların artık farklı telefon tasarımlarına ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat genelde piyasanın başını çeken Samsung tarafından sunulan Galaxy Z Flip ve Z Fold serisi modellerinin, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar teknik özellik tarafında beklentilerin üzerine çıkan modeller olsa da, fiyatının yüksek olması önemli bir dezavantaj. İddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 4, serinin önceki modellerinden daha uygun fiyata satışa sunulacak. Bu yüzden artık katlanabilir telefona erişmek daha kolay olacak diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin tasarımına ilişkin bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modeli olan Z Flip 3‘e göre daha büyük bir bilgi ekranı ile geleceği kesinleşen modelin, teknik özellikleri hakkında da söylentiler mevcuttu. Sonunda Z Flip 4 modeli hakkında birçok detaya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. İşte hem teknik özellik hem de tasarım tarafında kafalardaki soru işaretlerini kaldıran yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı!

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen modeli Z Flip 4, Snapdragon 8+ Gen1 işlemcisi ile geldiğini belirtelim. Söz konusu işlemci, Android tarafındaki en güçlü yonga seti olarak bizleri karşılıyor. Bu yüzden piyasadaki katlanır ekranlı akıllı telefonlar arasında en güçlülerinden biri olacağını söyleyebiliriz.

Galaxy Z Flip 4

8 GB RAM ile gelecek modelin, iki farklı depolama seçeneğine sahip olacağını da belirtelim. Bu depolama seçenekleri, 128 GB ve 256 GB olarak karşımıza çıkıyor. Amiral gemisi olarak sunulan bir modelin 256 GB gibi kısıtlı bir alan ile gelmesi dezavantaj. Çünkü rakiplerine baktığımızda, piyasadaki amiral gemisi modellerinde 512 GB hatta 1 TB’lık depolama seçenekleri bulunuyor. Bu yüzden depolama konusunda uzun vadede sıkıntı çıkarabileceğini belirtelim. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Samsung’un uygun fiyata satışa sunulması beklenen katlanır modelinin fiyatı belli olacaktır.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Büyük Bir Problemi Ortadan Kaldırıyor: Kullanıcılar Rahat Bir Nefes Alacak

>> Facebook Karanlık Mod Desteği Devre Dışı Bırakıldı: Her Şey Çok Ani Oldu