Samsung Galaxy Z Fold 4 Seri Üretime Geçti: İşte Detaylar!

Samsung Katlanır Tablet

Samsung’un uzun süredir beklenen katlanır modeli Galaxy Z Fold 4 seri üretime geçti. İşte yakında çıkacak model hakkında tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda katlanabilir modellere olan ilgi bir hayli artmakta. Yalnızca katlanabilir değil, uzayabilir, sarılabilir, bükülebilir vb. her türlü farklı tasarımlara insanlar ilgi duymaya başladı. Bazıları bu durumu, insanların artık hep aynı tasarıma sahip telefonları görmekten sıkıldığı için olarak yorumlasa da, bazıları ise büyüyen telefon ekranlarına bir çözüm için böyle bir teknoloji ihtiyacı olduğunu iddia ediyorlar. Özellikle büyük ekran hazzını yaşamak isteyen fakat daha küçük bir tasarım arayanlar için bu tarz tasarımlar tercih ediliyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy Z Fold 3 modeli bir hayli ilgi görmüştü.

Söz konusu modelin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri, katlanır ekranının yanı sıra S Pen desteği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor olması idi. Fakat Samsung Note serisinde kullanılan S Pen‘in, Z Fold serisinde çalışmadığını belirtelim. Çünkü söz konusu model, katlanabilir bir ekrana sahip olduğu için, son derece hassas bir yapıya sahip. Henüz tanıtılmasına aylar olan Z Fold 4 modeli hakkında bazı bilgiler edindik. İşte seri üretime geçen yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 Seri Üretime Geçti: İşte Detaylar!

İddialara göre Galaxy Z Fold 4 seri üretime geçti. Bu modelin Ağustos 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Samsung etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Tabii ki söz konusu etkinlikte Z Flip 3’ün de tanıtılması bekleniyor. Z Fold serisinin katlanabilir teknoloji konusunda zirvede olduğunu biliyoruz. Menteşe tarafında daha kusursuz bir teknoloji ile gelmesi beklenen modelin, ekran altı kamerasının da serinin önceki modelinden daha iyi olması bekleniyor.

İddialara göre menteşeler, Z Fold 4‘ten daha küçük olacak. Ayrıca bu duyurunun Eylül ayında yapılacağına dair de sızıntılar mevcut. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak Z Fold 4 modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Büyük Bir Problemi Ortadan Kaldırıyor: Kullanıcılar Rahat Bir Nefes Alacak

>> Facebook Karanlık Mod Desteği Devre Dışı Bırakıldı: Her Şey Çok Ani Oldu