OnePlus Ace İlginç Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı!

OnePlus Ace

Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen OnePlus x modelinin tasarım görselleri ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Geçtiğimiz günlerde OnePlus Ace modelinin sunacağı özellikleri hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Yani söz konusu modelin neredeyse bütün özelliklerine sahiptik. Fakat tasarım görselleri hakkında resmi bir sızıntı bulunmuyordu. Sonunda OnePlus Ace modelinin tasarım görselleri ve özellikleri kesinleşti diyebiliriz. Ünlü sızıntıcı tarafından sızdırılan görseller, yeni model hakkında birçok bilgiye sahip olmamızı sağlıyor. İşte detaylar.

OnePlus Ace İlginç Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde OnePlus Ace modelinin ön panelinde delikli ekran tasarımının bizleri karşılığını görmekteyiz. Arka tarafında ise büyük kamera altına konumlandırılmış yan yana iki kamera bulunuyor. Toplamda üçlü kamera kurulumu sunacak modelin, ekran tarafına baktığımızda ise 6.7 inç boyutunda 120 Hz tazeleme oranına sahip AMOLED bir panel bulunacak. Bu ekranı çözünürlüğü ise FullHD+ olarak sızdırıldı. Arka paneline baktığımızda ise üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Bu kameralar hakkında henüz ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor. Fakat ana kameranın 50 MP olacağına dair bazı söylentiler ortaya çıkmıştı. Önümüzdeki günlerde yeni modelin teknik özellikleri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

OnePlus Ace

OnePlus Ace, işlemci tarafında ise MediaTek imzası taşıyan Dimensity 8100 yonga seti bulunacak. Bu yonga seti genellikle orta üst segment akıllı telefonlarda sıklıkla tercih ediyor. Bu yüzden performans anlamında beklentileri karşılayan bir akıllı telefon olacağını söyleyelim. Zaten oyun tarafında da iddialı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü söz konusu modeli, özel dokulu bir arka kapağa sahip olacak. Aynı zamanda hızlı şarj da sunacak model, oyun oynamaya elverişli bir cihaz tasarımına sahip. Pil tarafında ise 4500 mAh’lik bir kapasite bulunuyor. Bu kapasiteyi beslemek için ise 150W kablolu şarj desteği mevcut. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye’de satılıp satılmayacağına dair yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy M53 108 MP Ana Kamera İle Geliyor!

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 İçin İlk Adımlar Atıldı: Piyasayı Sallamaya Geliyor!

. . . . .