OnePlus Ace Oyun Telefonu Güçlü İşlemcisiyle Rakip Tanımayacak!

OnePlus Ace

OnePlus Ace modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte oyun odaklı akıllı telefon hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus bir süredir ülkemize resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle giriş orta segment akıllı telefonlarını ülkemize getirdiği için uygun fiyatlı akıllı telefonları ile tercih ediliyor. Bununla beraber diğer markalara nazaran akıllı telefon yelpazesinin Türkiye’de dar olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü model çeşidi diğer markalara göre biraz daha az. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen oyun odaklı versiyonu ile de dikkat çeken OnePlus Ace modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte tasarım detayları ve teknik özellikleri belli olan ülkemize giriş yapacağına dair de sızıntılar bulunan yeni model hakkında ayrıntılar.

OnePlus Ace Oyun Telefonu Güçlü İşlemcisiyle Rakip Tanımayacak!

OnePlus Ace

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, ön panelde damla çentikli ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu ekranın 6.7 inç boyutunda olduğunu ve 120 Hz tazeleme oranı ile geldiğini belirtelim. Bu ekranı çözünürlüğü ise FullHD+ olarak sızdırıldı. Arka paneline baktığımızda ise üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Bu kameralar hakkında henüz ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor. Fakat ana kameranın 50 MP olacağına dair bazı söylentiler ortaya çıkmıştı. Önümüzdeki günlerde yeni modelin teknik özellikleri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

OnePlus Ace

İşlemci tarafına baktığımızda ise MediaTek imzalı Dimensity 8100 işlemcisinin bulunduğunu görmekteyiz. Bu yonga seti genellikle orta üst segment akıllı telefonlarda sıklıkla tercih ediyor. Bu yüzden performans anlamında beklentileri karşılayan bir akıllı telefon olacağını söyleyelim. Zaten oyun tarafında da iddialı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü söz konusu modeli, özel dokulu bir arka kapağa sahip olacak. Aynı zamanda hızlı şarj da sunacak model, oyun oynamaya elverişli bir cihaz tasarımına sahip. 4500 mAh’lik pil ile gelen model, bu pili 150W’lık hızlı şarj ile destekleyecek. Yeni modelin fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat önümüzdeki günlerde fiyat hakkında daha fazla sızıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Ülkemize de Gelecek Xiaomi 12 Lite Uygun Fiyata Sahip Olabilir!

>> Uygun Fiyatlı vivo Y21G Türkiye Yolcusu: İşte Detaylar!