OnlyFans Yıldızı Seks Yaparak Facebook Çalışanlarını Kafaladı

OnlyFans fenomeni kazancını

OnlyFans yıldızı seks yaparak haksız bir avantaj elde etti. Hadi gelin konuyla ilgili merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Facebook özellikle son dönemlerde ilginç konularla gündeme geliyor. Ancak bu seferki gerçekten de fazlasıyla tuhaf. Instagram hesabı kapatılan ve yeniden açılan bir OnlyFans yıldızı ilginç itiraflarda bulundu. Bu itiraflar Facebook’un başını ağrıtacak gibi görünüyor.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformları içerisinde yer alan Facebook ne yazık ki her zaman olumlu konularla gündeme gelmiyor. Sosyal medya platformunda içerik üreticisi olarak bilinen Kitty Lixo son derece önemli değerlendirmeler yaptı. Kendince bulduğu çözüm büyük bir tartışma yarattı.

OnlyFans yıldızı seks yaparak kendisini kurtardı

OnlyFans yıldızı tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda kendisinin Instagram çalışanlarıyla seks yaparak kapatılan hesabını açtırdığı görülüyor. Üstelik bunu sadece bir defa yapmadığını söyledi. Instagram hesabı kapatılan ünlü seks yıldızı çareyi Facebook çalışanlarıyla yakınlaşmakta buldu.

OnlyFans yıldızı seks

İlk başta Instagram hesabının neden kapatıldığını öğrendi. Cinsel teşvik nedeniyle Instagram hesabının kapatıldığı kendisine söylendi. O durmadı ve hemen çalışmalara başladı. Hangi birimin Instagram hesaplarının kapatılması ile ilgilendiğini buldu. Hemen ardından orada çalışan kişilerle bağlantı kurdu ve onlarla yattı. Sonuç olarak Instagram hesabı açıldı.

Facebook resmi açıklama yapmadı

OnlyFans yıldızı yaptığı açıklamalarda bunun sadece bir defa olmadığını söyledi. Defalarca Facebook çalışanlarıyla yattığını ve böylece birçok kez Instagram hesabının açıldığını belirtti. Böylece Facebook ile ilgili çok önemli bir konu daha gündeme gelmiş oldu. Birçok kişi sosyal medya devinin adil bir değerlendirme yaptığını düşünüyordu.

Konuyla ilgili ortaya çıkan son detaylara baktığımızda aslında Instagram platformunun hiç tahmin edildiği gibi olmadığı görüldü. OnlyFans yıldızı istediği gibi hesabını açtırabiliyor. Konuyla ilgili henüz Facebook tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Peki siz yaşanan bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Twitter Güvenilir Arkadaşlar Özelliği İçin Çalışıyor: Instagram Kopyası

>> Yeni Instagram Özelliği Büyük Bir Hatayı Önlüyor