Oppo A17 Sızdırıldı: Bu Fiyatta Rakip Tanımaz!

Oppo A17

Oppo A17 tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte uygun fiyattan satışa sunulması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Oppo’nun bir süredir ülkemize resmi olarak hizmet verdiğini biliyoruz. Genellikle orta segment modelleri ile karşımıza çıkan markanın uygun fiyatlı modelleri de Türkiye’de satışa sunuluyor. Genellikle Oppo Reno serisinin ülkemizde ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Fakat uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıkan Oppo A serisi modelleri de ilgi gören seriler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Oppo A17 modeli hakkında bazı ayrıntılara şahit olmuştuk. Serinin önceki modeline göre daha uygun fiyata sahip olacak model bazı sertifikasyon kuruluşlarının sitelerinde görüldü.

Geçtiğimiz günlerde hakkında birçok ayrıntıya şahit olduğumuz uygun fiyattan satışa sunulması beklenen yeni Oppo modelinin, tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. Ayrıca fiyatına ilişkin de bazı iddialar mevcut. İşte ülkemize gelmesine kesin gözüyle bakılan giriş segmentte satışa sunulacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo A17 Sızdırıldı: Bu Fiyatta Rakip Tanımaz!

Oppo A17

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli bir ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Ekranını değerlendirdiğimizde çerçevelerin biraz kalın olduğunu görüyoruz. Fakat benzer fiyat etiketine sahip modellerde, genellikle kalın çerçeveler tercih ediliyor. Bu yüzden Oppo A17 modelinin ekran tarafında kalın çerçevelere sahip olmasının kabul edilebilir olduğunu söyleyebiliriz.

Oppo A17

Arka panelinde ise iki dair içerisine yerleştirilmiş ikili kamera kurulumu yer alıyor. Bu kameraların sunacağı özellikler hakkında henüz ortaya çıkan bir detay olmasa da, teknik tarafta sunacakları hakkında sızıntılar mevcut. İddialara göre söz konusu model MediaTek imzalı Helio G35 yongası ile gelecek. 64 GB dahili depolama alanına sahip olması beklenen modelin 5.000 mAh’lık devasa pil ile gelmesi bekleniyor.

Oppo A17 modelinin fiyatı hakkında henüz net bir açıklama bulunmuyor. Fakat serinin önceki modeli olan A16’da 260 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyordu. Muhtemelen yeni model de benzer bir fiyat etiketi ile gelecektir. Serinin önceki modeli ülkemizde 4.100 ₺’lik bir fiyat etiketine sahip. Muhtemelen A17 modeli de benzer bir fiyattan satışa sunulacaktır.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Serisine Meydan Okuyacak!