Redmi Note 12 Serisi Sızdırıldı: iPhone 14 Katili Geliyor!

Redmi Note 12

Redmi Note 12 serisine ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen orta segment canavarları hakkında detaylar.

Ülkemizde uygun fiyatlı akıllı telefonlar, sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle Redmi Note serisi modelleri, de fiyat performans odaklı uygun fiyatlı akıllı telefonlara en büyük örneklerden biri. Çünkü hem işlemci, kamera gibi konularda, rakiplerine meydan okuyacak özellikler ile karşımıza çıkarken, hem de bu özellikleri piyasadaki benzer özelliklere sahip modellere göre daha ucuza satışa sunuyor. Önümüzdeki dönemde tanıtılması beklenen Redmi Note 12 serisi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte özellikle hızlı şarj gibi konularda iPhone 14 serisine meydan okuyacak yeni F/P canavarları hakkında tüm detaylar.

Redmi Note 12 Serisi Sızdırıldı: iPhone 14 Katili Geliyor!

Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Redmi Note 12 serisi ile alakalı birçok detay ortaya çıktı. İddialara göre söz konusu seride ilk olarak 3 farklı model piyasaya sürülecek. Tabii ki ilerleyen dönemlerde seriye yeni modeller eklenecektir. Fakat önümüzdeki ay gerçekleşecek etkinlikte, ilk etapta 3 modelin satış sunulacağını belirtelim. Bu modeller Redmi Note 12, Note 12 Pro ve Note 12 Pro+ olarak sıralanmış durumda.

Redmi Note 12

Seriye ait en az bir modelde MediaTek imzalı Dimensity 1080 işlemcisinin kullanılması bekleniyor. 6 nm üretim sürecinden geçen işlemcinin, AnTuTu puanı ise, farklı etkenlere bağlı olarak 550.000 civarında. Genel olarak söz konusu işlemcinin, artık orta segmentin dışına çıktığını, üst segmente doğru adım adım ilerlediğini görmekteyiz. Eğer Redmi Note 12 serisine ait modeller, fiyat politikasından vazgeçmeyip, yine uygun fiyattan satışa sunulursa, süt segment modellere kafa tutan uygun fiyatlı akıllı telefonlar olarak bir hayli tercih edilen akıllı telefonlar arasında yer alacaktır.

150W hızlı şarj

Redmi Note 12 serisi ile iPhone 14 kullanıcıların dahi kıskanacağı o dev özellik ise 120W hızlı şarj desteği. Henüz amiral gemisi modellerde dahi böylesine hızlı şarj teknolojileri kullanılmazken, Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı telefon serisinde 120W hızlı şarj desteği ile sevenlerinin karşısına çıkması, tercih edilmesindeki en büyük etken olacaktır. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen yeni modellerin fiyatı hakkında önümüzdeki günlerde yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Serisine Meydan Okuyacak!