Oppo A57 Serisi Resmiyet Kazandı: Daha Ucuzu Yok!

Oppo A57

Oppo A57 serisi ile birlikte A57e ve A57s resmiyet kazandı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen uygun fiyatlı modeller hakkında detaylar.

Geçtiğimiz aylarda Oppo A57 modeli kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Söz konusu modelin, ‘uygun fiyatlı 5G telefon’ olarak piyasaya sürüldüğünü belirtelim. Ülkemizde her ne kadar uygun fiyatlı 5G destekli akıllı telefonlara olan ilgi fazla olsa da Oppo A57 modelinin marka tarafından Türkiye’ye getirilmediğini belirtelim. Fakat yakın zamanda resmiyet kazanan A57 serisine ait iki modelin ülkemize geleceği düşünülüyor. Çünkü iki model de ‘uygun fiyatlı 4G telefon’ olarak piyasaya sürülüyor. Teknik özellik tarafında orta segment akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak olan modellerin, fiyat tarafında da uygun olduğunu söyleyebiliriz. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen Oppo A57e ve A57s modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar. 

Oppo A57 Serisi Resmiyet Kazandı: Daha Ucuzu Yok!

İlk olarak Oppo A57s modelini incelediğimizde, Helio G35 yongasının bizleri karşıladığını görmekteyiz. 4GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip olan model, sanal RAM desteği sayesinde bu RAM belleği 8 GB‘a kadar çıkarmayı amaçlıyor. Bununla beraber depolama alanı yetersiz bulanlar için 1 TB’a kadar arttırılabilir alan da bulunacak. Ekran tarafında ise 6.56 inçlik HD+ bir panelin bulunduğunu belirtelim. Kameralarda 50 MP + 2 MP olmak üzere iki kamera ile gelen modelin ön tarafında 8 MP ön kamera yer alıyor. Cihazın fiyatı hakkında henüz net bir detay bulunmuyor. Fakat uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni modelin fiyatı hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

Oppo A57

Oppo A57e modeline baktığımızda ise biraz daha uygun  fiyatlı bir modelin karşımıza çıkacağını tahmin ediyoruz. Yine A57s modelinde olduğu gibi 4G desteğine sahip olan telefon, 13 MP ana kamera ile geliyor. RAM ve dahili depolama alanı tarafında ise 4 GB RAM ve 64 GB bellek bulunuyor. Yeşil ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile geldiğini de ekleyelim. Fiyatı ise 175 dolar civarında olacaktır. Türkiye geleceği henüz belli olamasa da, uygun fiyatlı bir telefon olduğu için Türkiye’de de ilgi gören modeller arasında yer alabilir.

İlgili Haberler

>> Samsung Katlanır Tablet Hakkında Yeni Ayrıntılar Ortaya Çıktı!