Oppo Tablet Devasa Bataryası İle Görüldü: İşte Oppo Pad!

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri
Oppo tablet hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte 33W hızlı şarj desteği ve devasa bataryası ile ortaya çıkan Oppo Pad hakkında tüm detaylar.
Son zamanlarda tabletlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu durumun en büyük sebebinin ise, 2019’un sonlarında Dünya’yı etkisi altına alan pandemi. Çünkü pandemi sebebiyle, bütün okullar ve çoğu iş yeri uzaktan eğitim ve çalışma sürecine geçti. Çoğu insan, en başlarda bu sürecin geçici olduğunu düşünerek, kısa süreli idare edecek tabletler talep etmeye başladı. Ayrıca dizüstü bilgisayara fazla para vermek istemeyen vatandaşlar da tabletlere yöneldi. Pandemi etkisinin devam ettiği dünyada hala tabletlere olan talebin devam ettiğini söyleyebiliriz.
Oppo ise, hem günlük kullanımda hem de oyun konusunda iyi iş çıkartacak bir tablet üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Günlerdir, hakkında yazılıp çizilen model hakkında ilk ayrıntılar da sızdırıldı. İşte kullanım kolaylığı konusunda yeni özellikler ile karşımıza çıkan, yeni Oppo tablet  hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Tablet Devasa Bataryası İle Görüldü: İşte Oppo Pad!

Tabletlerde en çok aranan özelliklerin pil kapasitesi ve şarj hızı olduğunu biliyoruz. Oppo Pad ise iki özelliği de bize sunuyor. Sertifikasyon kuruluşlarında ortaya çıkan bilgileri incelediğimizde, söz konusu modelin 33W’lık hızlı şarjı desteklediğini görüyoruz. Ayrıca pil kapasitesi de 8.080 mAh olacak. Bu batarya kapasitesinin bir tablete yeteceğini de söyleyebiliriz.
Oppo Tablet
Ayrıca yeni Oppo Pad modelinin bazı teknik detaylarına ilişkin de sızıntılar mevcut. Söylentilere göre ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model Qualcomm imzalı Snapdragon 870 yongasına sahip olacak. RAM ve dahili depolama alanında ise 6/256 varyantı karşımıza çıkıyor.
Son derece ince çerçevelere sahip olması beklenen model 11 inçlik ekran ile sunulacak. Ayrıca bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olması da bekleniyor. Oppo, Realme alt markasında ise benzer bir modeli daha piyasaya sürecek. Realme Pad olarak adlandırılması beklenen model ise Oppo Pad’den daha uygun fiyata sahip olacak. Realme Pad’de ise MediaTek tarafından geliştirilen Helio G80 yongasının kullanılması bekleniyor. Ayrıca Realme Pad’deki ekran yenileme oranı 60 Hz ile sınırlandırılacak.
Oppo Pad modelinin Türkiye fiyatına dair henüz bir sızıntı bulunmuyor. Fakat 300 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler:

>> Bu Haftanın Önemli Otomobil Haberleri: Yeni Heyecanlı Gelişmeler (3 – 10 Ocak)