Oppo Find X3 serisinin fiyatı belli oldu

Oppo Find X3 fiyatı

Oppo’nun amiral gemisi serisi Find X3 serisinin fiyatı belli oldu. Yakında tanıtılaca­k seri hakkında işte tüm ayrıntılar.

Oppo, yeni modeller üretmeye devam ediyor. Türkiye pazarına giriş yapmasının ardından, yeni modeller için biz de heyecanlanmaya başladık. Türkiye’de tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Find X3 serisinin Avrupa fiyatı belli oldu. Piyasadaki amiral gemisi modellere göre daha çok tercih edilmesi beklenen seri hakkında işte detaylar.

Oppo Find X3 serisinin Mart ayında tanıtılacağı kesinleşti. Tanıtımına günler kala, 3 model ile karşımıza çıkacak seri hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu özelliklerin yanı sıra en önemli detay ise fiyat bilgisi oldu. Fiyat bilgisi sızdırıla­n serinin, piyasadaki modellere ve o modellerin sunduğu özelliklere göre kıyaslaması yapıldığında bir hayli tatminkar olduğu görülüyo­r. Tasarımı ile bir hayli ilgi çeken yeni seri, üç model ile karşımıza çıkaca­k. Bunlar; Oppo Find X3 Pro, X3 Neo ve  X3 Lite olarak biliniyo­r.

İşte Oppo Find X3 serisi tahmin edilen Avrupa fiyatı

  • Oppo Fi­nd X3 Pro: 1.000 Euro – 1.200 Euro
  • O­ppo Find X3 Neo: 700 Euro – 800 Euro
  • Oppo Find X­3 Lite: 400 Euro – 500 Euro

Oppo Find X3 Pro neler sunuyo­r

Yakın zamanda tanıtılması beklenen akıllı telefonun, neredeyse tüm ayrıntıları açığa çıktı. Find X3 ProSnapdragon 888 işlemcisine sahip olacak. Böylelikle 2020’nin en güçlü işlemcilerden birine sahip olacağını söyleyebiliriz. Çünkü AnTuTu’da PEEM00 model numarası ile karşımıza çıkan model, 771.000 puan ile zirvedeydi. ColorOS 11.2 arayüzüne sahip model Android 11 ile kutudan çıkıyor. Bununla beraber 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya sahip versiyonunun olacağı da kesinleşmiş durumda.

Oppo Find X3 Pro

10 Hz ile 120 Hz arasında dokunmatik örnekleme hızına sahip olacak model, 1440 x 3216 piksel ekran çözünürlüğü ile karşımıza çıkıyor. Söz konusu ekran, 6,7 inç boyutunda OLED panel olacak. Sızdırılan belgelere göre, 16 MP ana kamera, iki adet 50 MP değerinde IMX766 Sony sensörü ve 3 MP makro kameraya sahip.

Telefon, Mart ayında piyasaya sürülecek. Ancak fiyatı hakkında henüz bir sızıntı bulunmuyor. Fakat tanıtım tarihine yaklaştıkça yeni sızıntılar gerçekleşecektir beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Sony, 2021 yılının ‘State of Play’ etkinliğinin tarihinin açıkladı

>> Samsung, Google, Oppo ve Xiaomi için katlanır ekranlar geliştirecek