Vivo amiral gemisi katili iQOO Neo5, tanıtıma gün sayıyor

Vivo iQOO Neo5

Vivo iQOO Neo5 modeli hakkında ilk ayrıntılar gelmeye başladı. Uygun fiyata yüksek performans sunacak modelin tanıtım tarihi ortaya çıktı.

Vico’nun uygun fiyatlı performans cihazı hakkında ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3C sertifikasını alan model hakkında bazı özellikler ortaya çıkmıştı. Sızdırılan bilgilere göre Neo5, 66W hızlı şarj desteği ile onaylandı. Bununla beraber yeni modelin kutusunun ve şarj aletinin görüntüleri de gün yüzüne çıkmıştı. Bu haberden sonra çoğu kullanıcı, yeni modelin tanıtımının yakın olduğunu düşünüyordu. Ve nihayet yeni modelin tanıtım tarihi ortaya çıktı. Aynı zamanda Neo5 modelinin fiyat bilgisine dair birkaç söylenti de mevut. İşte ayrıntılar.

Vivo iQOO Neo5, 16 Mart’ta tanıtılacak

Vivo’nun alt markası iQOO fiyat performans odaklı yeni modelinin tanıtım tarihini açıkladı. 16 Mart tarihinde tanıtımının gerçekleştirileceği model hakkında temel bilgiler de ortaya çıktı. Uygun fiyata yüksek performans sunmayı hedefleyen modelin bir hayli ilgi göreceği düşünülüyor.

Vivo iQOO Neo5

Aylardır hakkında olan söylentiler hiçbir zaman resmiyet kazanmamıştı. Şuanda yeni model hakkında resmi olan tek bilgi tanıtım tarihi. Fakat ortaya çıkan diğer teknik detayların da güvenilir kaynaklar tarafından sağlandığını belirtelim.

Vivo iQOO Neo5

İddialara göre yeni model, Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga setinden güç alacak. Aynı zamanda 66W hızlı şarj desteğine de sahip olacağı kesinleşti. Bununla beraber 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor. İddialara göre arttırılabilir RAM teknolojisi ile birlikte gelecek.

iQOO Neo5 geçtiğimiz günlerde kanlı canlı fotoğrafları ile karşımzıa çıkmıştı. Ön panelinde damla çentik ile bizleri karşılayan model, iddialara göre 16 MP ön kameraya sahip olacak. Aynı zamanda söz konusu ekranın 120 Hz tazeleme oranına shaip AMOLED bir panel olması bekleniyor.

Cihazın arka tarafında ise üçlü kamera kurulumunun var olması bekleniyor. Bu kameralar, 48 MP ana kamera, 13 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik kamerası olacak.

Fiyat bilgisi hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat iddialara göre; cihazın 8 GB / 128 GB versiyonu 460 Dolar, 8 GB / 256 GB versiyonunun 510 Dolar, 12 GB / 256 GB versiyonunun ise 550 Dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Sızdırılan bu bilgiler yakında resmiyet kazanacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>>İşte Bu Haftanın Akıllı Telefon Haberleri 

>>Sony, 2021 yılının ‘State of Play’ etkinliğinin tarihinin açıkladı