Oppo Find X4 dakikalar içerisinde şarj olacak: İşte detaylar!

Akıllı Telefon Haberleri
Oppo Find X4 modeli, ultra hızlı şarj desteği ile karşımıza çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.
Kullanıcıların akıllı telefonlarda aradığı en temel özelliklerden biri şarj. Bir akıllı telefon her ne kadar kullanım esnasında kullanıcıları memnun etse de, bu kullanım süresi kısaldıkça kullanıcılar farklı telefonları doğru yönelmeye başlar. Çoğu akıllı telefon markası genellikle büyük bataryalı telefonlar ile bu şarj sorununun çözümünü bulmaya çalıştılar. Fakat büyük bataryalı telefonlar kullanıldığı takdirde, bu modellerde bazı özellikler de kısıtlanma söz konusu oluyor. Örneğin bir marka 7000 mAh’lik batarya kapasitesine sahip bir modelle karşımıza çıktı ise, daha düşük özelliklere sahip kamera ve işlemci ile karşımıza çıkıyor. Oppo ise bu durumu yüksek hızlı şarj cihazı ile çözmüş durumda. İddialara göre Oppo Find X4 modeli 125W gücüne sahip batarya ile karşımıza çıkacak. İşte markanın yeni amiral gemisi modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Find X4 dakikalar içerisinde şarj olacak: İşte detaylar!

Oppo Find X4

Serinin önceki modeli olan Find X3 Pro modelinin 65W hızlı şarj desteklediğini biliyoruz. Söz konusu serinin hızlı şarj odaklı özellikler ile karşımıza çıktığını belirtelim. Serinin bir sonraki modeli Find X4 hakkında da yeni özellikler ortaya çıktı.
Çin sosyal medya platformu Digital Chat Station kaynağının paylaştığı bilgilere göre yakında tanıtılması beklenen Oppo Find X4 modeli 125W’lık şarj gücüne sahip olacak bu sayede Find X4 modelini şarj etmek için dakikalar yeterli olacak. Böylece şarjınız hızlı bir şekilde bitse dahi şarj süresi çok kısa olduğu için kullanıcılar herhangi bir sıkıntı yaşamayacak.
Yeni model hakkında bazı özellikler de sızdırılmış durumda. Qualcomm’un 30 Kasım’da tanıtılması beklenen Snapdragon 898 işlemcisini kullanacak olan Find X4, kamera konusunda kullanıcılara neler sunacağı ise henüz belirsiz.
Söz konusu modelin ülkemizde de satışa sunulabileceğine dair sızıntılar mevcut. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır  Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.