Serinin uygun fiyatlı modeli Oppo Reno 6 Lite sızdırıldı

Oppo Reno 6 Lite

Serinin en uygun fiyatlı modeli Oppo Reno 6 Lite tanıtım videosu ile karşımıza çıktı. İşte yeni model hakkında sızdırılan o video.

Bildiğiniz üzere  9-10 ay öncesinde  Oppo Reno 5 serisi piyasaya sürüldü. Söz konusu serinin bir hayli ilgi odağı haline geldiğini söyleyebiliriz. Hatta yakın zamanda Oppo Reno 5 modeli, ülkemizde de satışa sunuldu. 4700 TL’lik bir ücret ile karşımıza çıkan Reno 5 modelinin, rakiplerine göre biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat performans anlamında beklenenden iyisini sunduğunu görmekteyiz. Aradan 6-7 ay geçtikten sonra Reno 6 serisi de karşımıza çıktı. Hemen hemen serinin önceki modelleri ile benzer tasarıma sahip olan Reno 6 serisinin, daha iyi işlemciler ve teknolojiler ile karşımıza çıktığın söyleyebiliriz.

Reno 6 serisinin en uygun fiyatlı modeli olarak karşımıza çıkması beklene Reno 6 Lite modelinin tanıtım videosu sızdırıldı. Bununla beraber yeni modelin temel özellikleri de karşımıza çıkıyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Serinin uygun fiyatlı modeli Oppo Reno 6 Lite sızdırıldı

Çoğu kullanıcı artık Reno 7 serisi hakkında bazı detayların sızdırılmasını bekliyordu. Fakat beklendiği gibi olmadı. Çünkü Oppo, sevenlerinin karşısına Reno 6 Lite sızıntısı ile çıktı. Reno 7 serisini bekleyen kullanıcılar ise hayal kırıklığına uğradı.

Oppo Reno 6 Lite

Diğer Reno 6 modellerine benzer bir tasarım çizgisine sahip olan modelin, AMOLED bir ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Pil tarafında 5.000 mAh kapasitesinde bir bataryaya sahip olacak model, bu bataryayı 33W gücünde hızlı şarj ile destekleyecek. Aynı zamanda parmak izi okuyucusunun ekran altında olduğu da biliniyor.

Serinin Lite modeli de performans odaklı bir model olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Çünkü ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde, söz konusu modelin Qualcomm yapımı Snapdragon 662 işlemcisine sahip olduğunu görmekteyiz. Bununla beraber 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı da karşımıza çıkacak. Ayrıca yazılımsal olarak 5 GB’lık sanal RAM desteğinin de bulunduğunu söyleyebiliriz.

Fiyat tarafında ise 200 Euro’dan daha düşük bir fiyat ile satışa sunulması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler