Oppo Reno 7 lansman öncesi son sızıntılar: Orta segmentte yeni kral!

Oppo Reno 7

Oppo Reno 7 seriş hakkında lansman öncesi son sızıntılar gerçekleşti. İşte yeni serinin fiyatı ve ortaya çıkan özelikleri.

ildiğiniz üzere Oppo, bir süredir ülkemize resmi olarak hizmet veriyor. Özellikle ülkemizde üretilen giriş orta segment telefonları ile uygun fiyattan karşımıza çıkan bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Orta segmentte tartışılmaz en iyi modeller arasında yer alan Reno serisinin yeni modeli hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda Reno 7 serisinin bazı teknik detayları ortaya çıkmıştı. Sonunda Oppo Reno 7 Pro hakkında bazı görseller de sızdırıldı. Ülkemizde orta segmentte tercih edilen serilerden biri olan Reno serisinin yeni modeli hakkında işte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Reno 7 lansman öncesi son sızıntılar: Orta segmentte yeni kral!

Oppo Reno 7

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde söz konusu serinin Reno 6 serisine benzer bir tasarım ile kullanıcıların karşısına çıkacağına dair belgeler sızdırılmıştı. Bununla beraber teknik özellik tarafında ise MediaTek yapımı orta segment işlemcilerin kullanılacağı da biliniyordu. Sonunda yeni modelin tasarım detayları ortaya çıktı. Oppo Reno 7 Pro’nun ortaya çıkan tasarım detaylarını incelediğimizde Reno 6 serisine benzeyen bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat genel olarak tasarımını incelediğimizde daha köşeli bir yapıya sahip bir model olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda kamera tarafında da önemli farklılıklar mevcut.

Oppo Reno 7

Serinin Pro modelinin 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri sunduğu görmekteyiz. Ayrıca işlemcisi tarafında ise MediaTek imzalı Dimensity 1200-MAX bulunuyor. Pil tarafında 4.500 mAh kapasite sunan model, 65W şarj gücüne de sahip. Kamera tarafında ise 50 MP ana kamera, 13 MP telefoto lensi ve 64 MP ultra geniş açılı kamerasının olduğu biliniyor. Ayrıca 6.55 inçlik bir ekrana sahip olan model, 120 Hz tazeleme oranı da sunuyor.

Oppo Reno 7

Oppo Reno 7 modelinde ise, benzer bir tasarımın söz konusu olduğu görülüyor. Hemen hemen Pro modeli ile aynı özelliklere sahip olan cihaz, 60W hızlı şarj desteği ile birlikte geliyor. Serinin Pro modelinde farklı olan Qualcomm yapımı Snapdragon 778G işlemcisini kullanıyor.

İlgili Haberler

>> 5G Kullanımı Uçak Kazalarına Neden Olabilir: ABD Şimdilik Kullanmayacak

>> Realme GT 2 Pro dakikalar içerisinde şarj olacak: 125W hızlı şarj ve fazlası