Oppo Reno 8 Üst Segment Telefonlara Kafa Tutacak: İlk Sızıntılar Haberimizde!

Oppo Reno 8

Oppo Reno 8 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Oppo Reno 7 serisi, ilk olarak Hindistan’da satışa sunuldu. 5G destekli modelin henüz ülkemize giriş yapmadığını belirtelim. Fakat Oppo, Reno serisine ait farklı modelleri ülkemize getirdiği için, Reno 7‘nin de önümüzdeki aylarda Türkiye’ye geleceği iddia ediliyor. Henüz Reno 7 Türkiye gelmemişken, Reno 8 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Bazı tasarım detayları ve teknik özellikleri ortaya çıkan modelin üst segment akıllı telefonlara kafa tutacak nitelikte özelliklere sahip olacağını söyleyebiliriz. Henüz ortada resmi bir veri yok fakat sızıntılar, güvenilir kaynaklardan. İşte orta üst segment bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak Reno 8 serisi hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

Oppo Reno 8 Üst Segment Telefonlara Kafa Tutacak: İlk Sızıntılar Haberimizde!

Oppo Reno 8

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde OnePlus 10 Pro modeline benzer bir kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. OnePlus 10 Pro modelinde, kavisli ekran yapısı bizleri karşılamaktaydı. Fakat sızdırılan görsellere göre Reno 8 modelinde, düz bir ekran bulunacak. Aynı zamanda delikli ekran tasarımının da karşımıza çıktığını söyleyeyim. Kamera tarafında ise OnePlus 10 Pro modeli ile neredeyse birebir aynı kurulum karşımıza çıkıyor.

Oppo Reno 8

Kapak tasarımından daha koyu kare biçiminde bir kamera kurulumuna sahip olan modelin kameraları hakkında bazı sızıntılar da bulunuyor. İddialara göre Reno 8 modeli, 50 megapiksel ana kameraya sahip olacak. İşlemci tarafında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat Reno 7 Pro modeli, MediaTek imzalı Dimensity 1200-Max yonga seti ile karşımıza çıkmıştı. Bu yüzden yeni modelin de MediaTek imzalı bir işlemciye sahip olması . Ön panel hakkında ortaya çıkan detaylara baktığımızda ise 120 Hz tazeleme orana sahip bir panelin bizlere ulaşacağı söylentileri mevcut. Bununla beraber bu ekranın 6.55 inç olması bekleniyor. Uzun süredir beklenen OLED teknolojisi de Reno 8 serisi ile bizleri karşılayacak. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> 4000 TL Altı Alınabilecek Fiyat Performans Telefonları!

>> iPhone 14 Pro Max En İyi Kameralı Telefon Olacak: İşte Sızdırılanlar!

. . . .