PlayStation 5 Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı (Video)

PlayStation 5 güncellemesine

Sony PlayStation 5 Türkçe tanıtım videosu sonunda yayınlandı. Videoya bakınca genel olarak son derece heyecanlı bir kurgunun olduğu görülüyor.

Hem fiyatıyla hem de özellikleriyle ciddi bir tartışmaya neden olan PlayStation 5, yeni videolarla geldi. Ünlü şarkıcı Travis Scott tarafından seslendirilen tanıtım videosu, resmi Türkiye Twitter hesabı üzerinden de paylaşıldı. Bu konsolun tanıtım fragmanında, insanlığın keşfetmek için yaratıldığı ve bu nedenle yeni hislerle birlikte yeni deneyimlere de açık olunması gerektiği söylendi.

PlayStation 5 Türkçe tanıtım heyecan yarattı

Sony Interactive Entertainment Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Lembel konuyla alakalı bazı önemli açıklamalar yaptı. PlayStation 5 ile yeni deneyimlerin ve heyecanların kapısının açıldığı da söylendi. Aslında döviz ile gelen aşırı pahalılaşmayı çıkarırsak bu doğru. Fakat fiyat faktörü olumsuz etki yaratabiliyor.

PlayStation 5 Türkçe tanıtım

Sony şirketinin resmi paylaşımlarında kendisine yer bulan fragman, 1 dakika boyunca uzaydan ve çeşitli yerlerden insan manzaraları sunuyor. Böylece daha küresel bir his uyandırılıyor. PlayStation 5 Türkçe tanıtım, cihazı ilk defa alacaklar için de heyecan yarattı. Sony tarafından izlenen strateji aslında oldukça açık. Şirket, daha önceden bu tür deneyimlerden uzak kalan kişileri toplamaya çalışıyor. Bu sayede satış rakamlarında artış yakalayabileceğine inanıyor.

Sony PlayStation 5 modeli 12 Kasım 2020’de satışa sunulacak ve böylece hasret bitecek. Türkiye’de ise 19 Kasım tarihinde satışa sunulması bekleniyor. PlayStation 5 Türkçe tanıtım videosuna bakarsanız, birçok oyun severin o tarihi heyecanla beklediğini görebilirsiniz. Özellikle de Z kuşağı, bu tür oyun konsollarına daha yoğun rağbet gösteriyor.

Her ne kadar Türkiye’ye geliş tarihi belli olsa bile yine de dövizin aşırı oynaklığı korku ve endişe yaratıyor. Bazı insanlar cihaz Türkiye’ye gelene kadar çok fazla pahalılaşacak diyor. Diğerleri ise bu konuda hemfikir değil. Her ne kadar fiyatlar konusunda sabit bir ortalama tutturulsa bile yine de kurun dalgalanmasına göre bazı değişimler görmek mümkün. Sizin için fragmanı hemen yukarıya bıraktık. İzledikten sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Sony PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Açıklandı: Kalpten Gitmeye Hazır Olun!

>> Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor: 2 Yeni Oyun Var!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here