Poco X5 GT Görüldü: Uygun Fiyata Üst Segment!

Poco X5 5G

Poco X5 GT modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte fiyat performans odaklı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Poco X serisi modellerinin, fiyat performans odaklı akıllı telefonlar olarak ülkemizde satışa sunulduğunu biliyoruz. Türkiye’de son satışa sunulan Poco X5 5G modeli, hem uygun fiyatı hem de güçlü işlemcisi ile ilgi odağı haline gelmişti. Tabii ki 5G desteğine sahip olması da cabası. Uzun bir süre geçmeden seriye ait daha güçlü olacağı iddia edilen Poco X5 GT modeli ortaya çıktı. Söz konusu modelin fiyat performans tarafında oyun odaklı bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkması bekleniyor. İşte önümüzdeki günlerde hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkmasını beklediğimiz yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Poco X5 GT Görüldü: Uygun Fiyata Üst Segment!

Poco X5 serisi, bu ayın başlarında X5 ve X5 Pro modelleri ile tanıtılmıştı. Hatta seriye ait Poco X5 5G modelinin ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Birkaç liste, serinin üçüncü üyesinin geleceğini ve Poco X5 GT olarak adlandırılacağını ortaya çıkardı. Aynı zamanda yeni modelin oyun odaklı olacağı tahmin ediliyor. Model numarası 2309PCD8G olan cihaz, Singapur’un medya içeriği, hizmetleri ve uygulamaları düzenleyicisi olan Infocomm Media Development Authority (IMDA) tarafından listelenmiştir. BIS (Hindistan Standartları Bürosu), 2309PCD8I model numarasına sahip benzer bir cihaz tespit etti ve bu da söz konusu modelin Hindistan’a da giriş yapacağını gösteriyor.

Poco X5 GT

Poco X5 GT, Xiaomi tarafından geliştirilen akıllı telefon, IMEI web sitesinde de görüldü ve X5 GT’nin Redmi Note 12 Turbo olarak yeniden adlandırılabileceği öne sürüldü. Hakkında pek bir şey bilmiyoruz ancak söylentiler 6.67 inç Full HD AMOLED ekrana, Snapdragon 7 Gen 2 yonga setine ve 50 MP ana kameraya işaret ediyor. Xiaomi’nin iki farklı yan kuruluş altında bir telefon piyasaya sürmesi artık haber değil. Poco X3 GT, Redmi Note 10 Pro olarak da satılırken Poco F4 GT, Çin’de Redmi K50 Gaming olarak biliniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Evim Yuvan Olsun! Düşük Fiyata ya da Ücretsiz Kiralık Ev Kampanyası!