PUBG Mobile 1.1 Metro Royale ile geliyor!

PUBG Mobile 1.1 Metro Royale ile geliyor!

PUBG Mobile 1.1
Google News Abone Ol

PUBG Mobile 1.1 güncellemesi Metro oyunu ile ortaklaşa yenilik sunacak. Metro Royale modu şimdiden Beta sürecinde oynanabiliyor.

PUBG Mobile, oyuncuların yakın gelecekte neler bekleyebileceklerine erken bir bakış sağlayan yeni bir beta güncellemesi aldı. Güncellemenin en önemli özelliği Metro Royale adlı yeni bir mod oluyor. PUBG Mobile, PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia’da bulunan popüler korku temalı FPS türündeki Metro Exodus ile yaptığı işbirliği yaptığını duyurmuştu PUBG Mobile 1.1 beta güncellemesi ile bu mod şimdi oyuncuların beğenisine sunuluyor

PUBG Mobile 1.1 yenilikler ile oyuncuları telefon başına kitleyecek!

Yama notlarına göre, yeni Metro Royale modu yeni haritalar, önceden yapılandırılmış bir silah ve ekipman teçhizatı, özel bir karaborsa, Tikhar adlı yeni bir silah ve bazı yeni zorluklar getiriyor.

Normal klasik moda gelince, yeni PUBG Mobile 1.1 beta güncellemesi geçen yılın sonlarında gördüğümüz Kış modunu geri getiriyor. En önemlisi, oyuna yeni bir Diken Tuzağı öğesi ve rakiplere yakın dövüş eşyaları fırlatma yeteneği geliyor. İlki, araçları devre dışı bırakmak için bir araç gibi görünürken, eşya atma seçeneği PUBG’nin orijinal PC sürümünden geliyor.

Şimdilik sadece Android platformunda test edilebilen PUBG Mobile 1.1 sürümünü buradan indirebilirsiniz. Beta sürecinden önümüzdeki ay çıkacak olan yeni mod, daha sonra iOS kullanıcıları ile de buluşacak. Fortnite’ın Apple ve Google tarafından banlanmasının ardından iyice tekel konumunda olan PUBG Mobile’ın sürekli yenilik sunması oyuncular açısından oldukça sevindirici olacak gibi görünüyor. Bakalım geliştirici ekibin bir sonraki ortaklığı ne olacak ve hangi yeni mod ve silahlar oyunculara sunulacak? Bunu biraz bekleyip hep birlikte göreceğiz.

İlgili Haberler

>> Sony PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Açıklandı: Kalpten Gitmeye Hazır Olun!

>> 400 bin TL Ödüllü PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri başlıyor!


CEVAP VER