Realme 9 Pro Plus Uygun Fiyatı İle Satışa Sunuldu!

Realme 9 Pro Plus

Realme 9 Pro Plus modelinin Free Fire Limited Edition olarak adlandırdığı versiyonu, Tayland’da piyasaya sürüldü. Ayrıca yeni modelin önümüzdeki aylarda Türkiye’de geleceğine dair sızıntılar mevcut.

.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Realme 9 Pro Plus modeli, resmi olarak tanıtılmıştı. Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, son derece ince çerçevelere sahip bir tasarımın bizleri karşılığı söyleyebiliriz. Aynı zamanda arka panelinde ise üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Bununla beraber cihaz hakkında öne çıkarılan en önemli özellik ise işlemci tarafı. MediaTek imzalı Dimensity 920 yonga setine sahip olan model, bu yonga seti 8 GB RAM ile desteklenecek. Aynı zamanda dahili depolama için ise 256 GB’lık bir kapasite sunulmuş durumda.

Realme 9 Pro Plus Uygun Fiyatı İle Satışa Sunuldu!

Pil tarafına baktığımızda 4500 mAh’lik kapasiteye sahip olacak model, bu pili 60 watt’lık hızlı şarj desteği ile destekliyor. Yeni modelin zaten haftalar öncesinden satışa sunulduğunu söylemiştik. Fakat ilk olarak hangi ülkelerde satışa sunulacağı, hatta Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda ortaya çıkan bulunmuyordu. Fiyat tarafında Tayland’da 372 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulan modelin Türkiye’ye de geleceğini söyleyebiliriz. Çünkü fiyat bazında değerlendirdiğimizde, orta segment bir model olarak karşımıza çıkıyor. Zaten genel olarak Realme 9 serisi orta segment modelleri ile sunuluyor. Bu model de orta segmentin üst basamaklarına hitap edecek

Realme 9 Pro Plus

Realme ise genellikle giriş orta segment akıllı telefonlarını da Türkiye’ye getirmekte. Bu yüzden hem uygun fiyatlı hem de performans odaklı bir akıllı telefon alacağı için Realme 9 Pro Plus ‘ın Türkiye’ye de giriş yapacağını söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Fakat tahminlerimiz, önümüzdeki 1 ay içerisinde yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğinin kesinleşeceği yönünde. Realme 9 serisine ait en güçlü model olarak piyasaya sunulan akıllı telefonun Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Apple iPhone Cihazlarda Önemli Bir Karar Aldı: Bu Modellere Elveda Deyin

>> Yanlışlıkla Sızdırıldı: iPhone 13 Type-C Girişine Sahip Olabilir!

. . . . .