SOL Matic ve SAND Coin Yükselecek Mi? Analistler Yorumladı

SOL Matic ve SAND

SOL Matic ve SAND en fazla merak edilen kripto para birimleri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle son dönemlerde yaşanan hızlı yükseliş ve düşüşler nedeniyle bu dijital varlıkların hangi yöne doğru gideceği merak konusu oldu.

.

Bu aralar kripto para yatırımları yapıyorsanız çıldırma ihtimaliniz yüksek. Bitcoin beklenmeyen bir şekilde 46 bin dolar seviyesine ulaştıktan sonra hızlıca geriye çekildi. Bu geri çekilme 39 bin dolara kadar gerçekleşti. Yatırımcılar dijital varlıkların böylesine sert hareketler yapmasına bir türlü anlam veremiyor.

ABD Merkez Bankası tarafından alınan kararlar ve küresel çapta yaşanan gelişmeler nedeniyle kripto para birimlerinin çok hızlı bir şekilde değişim yaşadığını söyleyebiliriz. Özellikle Bitcoin kaynaklı yaşanan tüm çıkış ve düşüşler altcoinlerde de kendisini gösteriyor.

SOL Matic ve SAND değişimleri

Öncelikle dijital varlıklar içerisinde önemli bir yere sahip olan SAND coin değerlendirmesi ile başlayalım. Bu dijital varlık yaklaşık olarak yüzde 3 seviyesinde yükseliş yakalamıştı. Böylece fiyatı 2,84 dolar düzeyine ulaştı. Fakat tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak bilinen 8,48 dolardan çok uzakta.

SOL Matic ve SAND

SAND günümüzün en fazla ön plana çıkan dijital varlıkları içerisinde yer alıyor. Fiyat hareketlerine baktığımızda 3,86 dolarda zirveye ulaştığını görüyoruz. Fakat bu zirve 2022 yılları rallisi olarak ön plandaydı. Yani tüm zamanların zirvesi değildi. Bir diğer dijital varlık olan SOL coin ise benzer hareketlere sahip.

SOL ve Matic hareketleri keskinleşti

SOL ve Matic çok hızlı bir şekilde hareket ediyor. Solana coin 104 dolardan alıcı bulmaya devam ederken onun Ethereum için en büyük rakip olduğu iddia ediliyor. 100 dolar sınırının geçilmesinin hemen ardından yeniden düşüş aşaması tedirginlik yaratmıştı.

Genel olarak bu dijital varlığın pozitif bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. 119 dolar hedefi mümkün olsa bile yine de büyük oranda bir geri çekilme var. Matic ise ne yazık ki yükselişine bir türlü başlayamadı. 1,60 dolar hedefi olsa bile buna ulaşması pek kolay değil.

İlgili Haberler:

>> Türkler Kripto Para Kazandıran MMORPG Oyunu Geliştirdi! Detaylar Burada

>> Bu Kripto Paranın Düşüşü Yatırımcılara Büyük Zarar Ettirecek

. . . . .