Realme C35 Geliyor: Orta Segmentin En İyi Kameralı Telefonu!

Realme C35

Uygun fiyata satışa sunulacak Realme C35, 50 MP’lik ana kamerası ile gündemde. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

.

Oppo’nun alt markası Realme, bir süredir ülkemizde resmi olarak hizmet veriyor. Her segmente özel olarak akıllı telefon üreten modelin özellikle uygun fiyatlı modellerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi ise ülkemizde son zamanlarda artmakta olan dolar kuru. Geçtiğimiz haftalarda doların düşmesi ile Realme modellerinin de fiyatı ucuzladı. Yakında piyasaya sürülecek olan Realme C serisine ait Realme C35 modelinin kamera detayları hakkında bazı sızıntılar gerçekleşmişti. İşte ortaya çıkan yeni detaylar.

Realme C35 Geliyor: Orta Segmentin En İyi Kameralı Telefonu!

Realme C35

Geçtiğimiz günlerde yeni model hakkında bazı bilgiler Realme tarafından yanlışlıkla paylaşılmıştı. Bazı teknik özelliklerine sahip olduğumuz yeni modelin kamera özelliklerine dair de bazı sızıntılar gerçekleşti. 50 MP’lik kameraya sahip olacak modelin ortaya çıkan tasarım detaylarını incelediğimizde 2 kameraya daha sahip olduğunu görüyoruz. Bu iki kameranın 2 MP çözünürlüğünde makro ve derinlik kamerası olması bekleniyor. Ön tarafına baktığımızda ise 8 MP’lik ön kamera karşımıza çıkıyor.

Damla çentikli bir ekran tasarımına sahip olacak modelin ince çerçevelere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çene bölgesi biraz daha kalın olsa bile orta segment bir cihaz olduğu için bu segmentte kabul edilebilir bir detay. Aynı zamanda bu ekranın 6.6 inçlik LCD bir panel olması bekleniyor. LCD panel olması her ne kadar dezavantaj olsa da, fiyatının uygun olmasındaki en büyük sebeplerden biri maliyet düşüren bir panel ile geliyor olması

5000 mAh’lik batarya ile sunulacak olan modelin, bu bataryayı 18W’lık şarj ile desteklemesi bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen amiral gemisi modellerde dahi 24 veya 26 watt’lık hızlı şarj teknolojileri karşımıza çıkarken, Realme’nin, uygun fiyatlı modelinde dahi 18W’lık hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkıyor olması önemli bir avantaj.

İlk piyasaya sürüldü tarihte 175 dolarlık bir fiyat etiketinden karşımıza çıkması beklenen modelin 4GB RAM ve 64GB dahili depolamaya sahip olduğunu da söyleyelim. Ayrıca önümüzdeki günlerde ülkemizde satışa sunması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> Samsung Yeni Proje Geliştiriyor: Küresel Aktivistler Geliyor

>> Instagram Toplu Gönderi ve Yorum Silme Özelliği Geliyor

. . . .