Redmi Buds 4 Ortaya Çıktı: Türkiye’de Yok Satar!

Redmi Buds 4

Redmi Buds 4 modeli ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen kablosuz kulaklık modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Ülkemizde kablosuz kulaklıkların bir hayli ilgi görüldüğün söyleyebiliriz. Özellikle son zamanlarda ülkemize kablosuz kulaklık yelpazesinde bir artış görüyoruz. Poco ve Redmi gibi Xiaomi’nin alt markalarını, akıllı telefon pazarında görmeye alışmıştık. Fakat yakın zamanda Redmi, Redmi Buds 4 Active modeli ile karşımıza çıkacak. Söz konusu modelin Türkiye’ye de giriş yapması bekleniyor. İşte Redmi Buds 4 modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Redmi Buds 4 Ortaya Çıktı: Türkiye’de Yok Satar!

Redmi Buds 4 Active ismine sahip olacak yeni kablosuz kulaklık modelinin, tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İlk olarak söz konusu modelin tasarım ayrıntılarını inceldiğimiz zaman, Apple’ın AirPods tasarımına benzer bir saplı yapı bizleri karşılıyor.  silikon uçlar ile gelen modelin, ortaya çıkan görsellerini incelediğimizde, gürültü engelleyici mikrofonların yer aldığını biliyoruz. Fakat aktif gürültü engelleyici özeliğine sahip olup olmayacağına dair herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Uygun fiyata satışa sunulması beklenen bir kablosuz kulaklık olduğu için, pasif gürültü engelleme özelliğine sahip olması bekleniyor. Çünkü genellikle uygun fiyatlı modellerde aktif gürültü engelleyici özelliğinin yer almadığını belirtelim.

Redmi Buds 4

İddialara göre Redmi Buds 4 Active modelinin iki faklı renk seçeneği ile gelmesi bekleniyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk ile gelecek olan modelin, tasarım olarak hoş olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan net bir detay bulunmuyor. Fakat serinin önceki modeli olan Redmi Buds 3 modelinin fiyatı ile kıyasladığımız zaman, ortalama olarak 30 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

30 dolarlık bir fiyat etiketini Türk Lirası’na çevirdiğimizde ise 560 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Fakat bu fiyata vergileri de eklediğimiz takdirde ortalama olarak 1.000₺’ye satılacağını tahin ediyoruz. Söz konusu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Fakat seriye ait önceki modellerin Türkiye’ye giriş yapmadığını belirtelim. Bu yüzden aksi bir durum olmadıkça yeni model Türkiye’ye gelmeyecektir.

İlgili Haberler

>> WhatsApp’ta Kendinize Mesaj Gönderin. Adım Adım Gösteriyoruz