Oppo Reno 8T Sızdırıldı: Serinin Uygun Fiyatlısı!

Oppo Reno 8T

Oppo Reno 8T modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte yeni 4G ve 5G varyantları ile ortaya çıkan model hakkında tüm detaylar.

Oppo Reno serisinin ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Özellikle ülkemiz bazında değerlendirecek olursak uygun fiyatlı fiyat performans odaklı akıllı telefonlar olduğu için, ülkemizde artmakta olan dolar urunda dolayı sevilen modeller arasında yer alıyor. Çoğu Reno serisine ait modellersin ülkemize giriş yaptığını biliyoruz. Bu yüzden yakında tanıtılması beklenen Oppo Reno 8T modelinin de Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. İşte hem 4G hem de 5G varyantı ile karşımıza çıkacak olan yenim Oppo modelinin sunduğu özellikler.

Oppo Reno 8T Sızdırıldı: Serinin Uygun Fiyatlısı!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli kavisli bir ekranın yer aldığını görmekteyiz. Bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca 6.67 inçlik bir boyuta sahip olacağını da belirtelim. Genel olarak ekran tasarımı değerlendiğimizde, AMOLED bir panelden yararlanıldığı için, renk doğrulu tarafında beklenen performansı karşılayacağını tahin ediliyor. Görünüşünü dertlendirdiğimizde ise kavisli ekran ve ince çerçevelere sahip olduğu için hoş durduğunu söyleyebiliriz.

Oppo Reno 8T

Teknik tarafta ise Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 695 yonga seti yer alacak. Bu yonga sertini desteklemek için ise 8 GB RAM belleğinin yer alması bekleniyor. Tabii ki farklı varyantlara göre 12 GB RAM de sunulabilir. Pil tarafına baktığımızda ise 4.800 mAh pil kapasitesi ile gelen model 67W hızlı şarja da sahip.

Cihazın 4G varyantında ise tüm özelliklerin aynı kalması bekleniyor. Fakat işlemci tarafında MediaTek imzası taşıyan Helio G99 yonga seti yer alacak. Bu yüzden işlemcinin de performans odaklı olduğu için, cihazın 4G varyantının da tercih edilebileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca ülkemizde henüz 5G desteği olmadığı için OnePlus 8T modelinin 4G varyantının Türkiye’ye geleceği düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> WhatsApp’ta Kendinize Mesaj Gönderin. Adım Adım Gösteriyoruz