Redmi K50 Oyuncu Telefonu Özel Bir Soğutma Sistemine Sahip Olacak!

Oyun bağımlılığı intihara

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen Redmi K50 oyuncu telefonu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte Sızıntılar.

Zamanında efsaneleşen bilgisayar oyunları yavaş yavaş Android ve iOS platformlarına da gelmeye başlıyor. Özellikle Call Of Duty, PUBG ve Battlefield gibi oyunların mobil versiyonlarının çıkmasından sonra, oyun odaklı telefonlara da olan ilgi artmaya başladı. Battlefield ve Call Of Duty gibi oyunların mobil platformlara yavaş yavaş geliyor olması, Mobil e-spor sektörünü de geliştirmeye başladı. Redmi ise yüksek güç isteyen oyunları kaldırabilecek bir akıllı telefon üzerine çalışıyor. Serinin önceki modeline göre daha iyi bir işlemciye sahip olacak model aynı zamanda ısınma problemlerini de çözecek. Özel bir sıvı soğutma teknolojisi kullanacak modelin ülkemize de geleceğine dair bazı iddialar mevcut. Fakat henüz ortada bir kesinlik olmadığını söyleyelim. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Redmi K50 Oyuncu Telefonu Özel Bir Soğutma Sistemine Sahip Olacak!

Redmi K50 Oyuncu telefonu

Önümüzdeki hafta ilk olarak Çin’de duyurulması beklenen Redmi K50 Gaming modeli hakkında yeni sızıntılar gerçekleşti. Özel bir soğutma sistemine sahip olacak model, serinin önceki modeline göre %40 oranında daha iyi ısı dağılımına sahip olacak. Aynı zamanda yüksek çözünürlüklü ve yüksek grafikli oyunlarda da 90 FPS‘de çalışan oyunlar mümkün hale gelecek. Söz konusu modelin ekran tazeleme oranının en az 120 Hz olması bekleniyor. Fakat zaten Android platformunda piyasaya sürülen oyunlar 60 ile 90 arasında FPS değer verdiği için, şimdilik piyasadaki tüm oyunları kaldırabilecek güçte bir model olacağını söyleyebiliriz.

Redmi K50 Oyuncu telefonu

Redmi K40 Gaming modeline benzer bir tasarıma sahip olan K50 serisinin önümüzdeki hafta ilk olarak Çin’de tanıtılması bekleniyor. Sonraki haftalarda ise ülkemize de giriş yapacağına dair sızıntılar mevcut. Fakat serinin önceki modeli olan Redmi K40 Gaming, ülkemize gelmediği için henüz kesinlik söz konusu değil.

Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen 1 yongasına sahip olması beklenen model hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki günlerde yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Yeni Proje Geliştiriyor: Küresel Aktivistler Geliyor

>> Instagram Toplu Gönderi ve Yorum Silme Özelliği Geliyor