Instagram Toplu Gönderi ve Yorum Silme Özelliği Geliyor

Yeni Instagram özelliği

Instagram toplu gönderi ve yorum silme özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu yeni özellik ile birlikte büyük bir kullanıcı memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor. Merak edilen detaylara hadi gelin birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformları içerisinde yer alan Instagram, kullanıcı deneyimini büyük oranda iyileştirmek için yeni özellikler duyuruyor. Fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak bilinen Instagram, son dönemlerde kullanıcı deneyimine mümkün olduğunca fazla önem gösteriyor.

Uygulamayı kullanan kişilerin hesapları üzerindeki denetimini iyice arttırmayı amaçlayan şirket bugünlerde Activity özelliğini geliştiriyor. Bu özellik ile birlikte uygulamayı kullanan kişiler artık çok daha fazla hakimiyete sahip olacak. Böylece kendi hesapları üzerinde istedikleri değişiklikleri yapabilecekler.

Instagram toplu gönderi ve yorum

Instagram Activity özelliği ile birlikte kullanıcıların gönderilerindeki yorumların veya doğrudan gönderilerin kaldırılması mümkün olacak. Ayrıca geçmişteki etkileşimler ve arama etkinlikleri yine bu yeni özellik ile birlikte kolay bir şekilde ortadan kaldırılıyor.

Instagram toplu gönderi

Burada asıl önemli olan detay platformunun size büyük bir hakimiyet verecek olması. Sadece birkaç dokunma hareketi ile hızlı bir şekilde silme işlemi yapabilirsiniz. Instagram Activity ile birlikte daha önceki tüm gönderilerin ve yorumların tek tek kontrolü sağlanıyor. Bu aynı zamanda kullanıcılara büyük bir güç kazandıracak.

Instagram yeni özelliği kullanıma sunuldu

Instagram tarafından geliştirilen Activity özelliği kullanıcılara sunulmaya başlandı. Kademe kademe tüm kullanıcılara bu yeni özellik dağıtılıyor. Böylece geri dönüşler ile birlikte bazı ufak değişiklikler yapılabilir. Son dönemlerde Meta, kullanıcılara büyük bir önem vermeye çalışıyor. Şirketin hisselerinde yaşanan düşüşler nedeniyle böyle bir yol izlediği tahmin ediliyor.

Diğer tüm sosyal medya platformları ile kıyaslandığında Instagram kullanıcıları daha az hakimiyete sahip. Activity gibi özellikler sayesinde güç yeniden kullanıcılara geçiyor. Muhtemelen şirket daha fazla özellik getirerek kullanıcıyı ön plana çıkarmaya çalışacak. Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Instagram Paralı Mı Oluyor? Birileri Bu Duyuruya Çok Sevinecek!

>> Instagram’dan sonra TikTok da Paralı Üyelik Sistemini Duyurdu! İşte Detaylar