Galaxy S22 Tanıtım Videosu Büyük Beğeni Kazandı: Apple’a Roket Attı

Galaxy S22 tanıtım videosu

Galaxy S22 tanıtım videosu yüzlerde tebessüm yaratmayı başardı. Son derece ilginç bir reklam filmi olduğunu söyleyebiliriz. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Samsung yeni ürünler ortaya koymaya devam ediyor. Şirket bu ürünlerini tanıtırken aynı zamanda büyük rakiplere sahip olduğunu biliyor. Bu nedenle reklam filmlerinde rakiplerine laf atmadan durmuyor. Özellikle son reklam filmi gerçekten de tuhaf bir göndermeye sahipti.

Kore merkezli teknoloji devi tarafından Galaxy S22 serisi tanıtıldı. Bu ailenin 3 üyesi bulunuyor. Bugüne kadarki en yüksek model ise Galaxy S22 ultra oldu. Son derece olumlu tepkiler almayı başaran bu cihaz teknoloji meraklılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Fakat şirketin Apple göndermeli reklam filmi bambaşka bir hava yarattı.

Galaxy S22 tanıtım videosu Apple’a gönderme içeriyor

Bu tanıtım filminde Bridgerton dizisinde Kraliçe Charlotte’u canlandıran ünlü oyuncu Golda Rosheuvel yer aldı. Kendisinin iyi bir performans göstermesi nedeniyle tanıtım filminde yer aldığını söyleyebiliriz. Senaryo gereği iki adam gelerek çeşitli hediyeler sunuyor.

Bu hediyeleri getiren adamlardan ilkinin adı “Lord Macintosh” olması en çok dikkat çeken detaylar içerisinde yer alıyor. Onun getirdiği kraliçe tarafından beğenilmiyor. Fakat diğer adamın hediyeleri kraliçe tarafından büyük bir beğeni kazanıyor. Sanat eseri gibi tabloların içerisinde Galaxy S22 modellerini görüyoruz.

Samsung rekabeti iyice artırdı

Son akıllı telefon modelleri ile birlikte Samsung rekabeti çok ciddi şekilde artırmayı başardı. Çarpıcı renk paletleri ve kamera özellikleri şirketin en fazla ön plana çıkarmaya çalıştığı detaylar içerisinde yer alıyor. Reklam filminde verilmek istenen mesaj ise daha çok Apple’ın modasının geçtiği ile ilgili.

Samsung bu yeni reklam filmi ile birlikte rekabeti önemli ölçüde artırmayı başardı. Şirket her ne kadar iOS işletim sistemine karşı büyük zorluklar yaşasa bile yine de iyi rekabet ediyor. Bakalım önümüzdeki yıllarda bu rekabet nasıl şekillenecek.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy A13 4G Yakında Tanıtılacak: En Ucuz Samsung Telefonu!

>> Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğinde Bakın Neler Tanıtıldı: Sürpriz Teknolojiler Var