Redmi Note 11 Pro, şarj konusunda rakiplerini eleyecek: Türkiye’de yok satar!

Ülkemizde de satışa sunulacak Redmi Note 11 Pro hakkında yeni özellikler ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda ülkemizde fiyat performans odaklı akıllı telefonlara olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ülkemizde son 2 yılda artan dolar kuru ve artan vergiler sebebiyle orta segment akıllı telefonlara olan ilgi artmış durumda. Bu orta segment akıllı telefon modellerine ilaç gibi gelen Redmi Note serisi, son yıllardaki en çok ilgi gören cihazlar arasında adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Redmi Note serisi yıllardır orta segmentin kralı olarak anılan bir seri. Özellikle Yakın zamanda ülkemizde de satışa sunulan Redmi Note 10 serisinin uygun fiyatı ve 4G ve 5G destekli seçenekleri ile ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Yakında ülkemizde de satışa sunulması beklenen Redmi Note 11 Pro modeli şarj konusunda beklenenden fazlasını verecek. İşte fiyat performans odaklı akıllı telefonlar arasında zirveyi oynayacak o canavar hakkında tüm detaylar.

Redmi Note 11 Pro, şarj konusunda rakiplerini eleyecek: Türkiye’de yok satar!

İddialara göre Redmi Not­e 11 Pro beklenenden çok daha iyisini kullanıcılara sunacak. Sızdırılan bilgilere göre seriye ait Redmi Note 11 Pro ve Pro Max modellerinde 120W şarj özelliği bulunacak. Fakat Pro ve Pro Max modellerinin içinde bulunacak şarj cihazının 120 Hz olmayacağı düşünülüyor. İddialara göre Pro ve Pro Max modellerinin içinden çıkacak olan şarj cihazı 33W veya 67W olacak. Fakat bu bilgilerin yalnızca iddiadan ibaret olduğunu belirtelim. Önümüzdeki günlerde söz konusu modellerin kutusunun içinde çıkacak olan şarj cihazları hakkında daha fazla bilgi sızdırılacaktır.

Redmi Note 11 Pro

Son zamanlarda orta segment akıllı telefonlarda hızlı şarj desteğini göremiyorduk. Hatta hala bazı amiral gemisi akıllı telefonlarda bile 33W’lık güç kaynağının karşımıza çıktığını görmekteydik. Fakat Redmi Note 11 Pro ve Pro Max modelleri ile beraber 120W hızlı şarj desteği göreceğiz. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Android 12 Oyun Konusunda Aceleci Olacak: İndirirken Oynamak Mümkün!

>> Android 12 Wifi Bağlantılarını Değiştiriyor: Menüler Daha Kullanışlı Olacak