Redmi’den uygun fiyatlı akıllı saat fırsatı: İşte Redmi Watch 2!

Redmi Watch 2

Redmi’nin ülkemizde de satışa sunulması beklenen uygun fiyatlı akıllı saati Redmi Watch 2 modelinin özellikleri ortaya çıktı. İşte yakında piyasaya sürülecek yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanda giyilebilir teknoloji ürünlere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle teknoloji devlerinin son zamanlarda kullanıcılar ile buluşturduğu akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri, son zamanların en çok tercih edilen ve sevilen teknolojileri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca akıllı bilekliklere olan ilgi bir hayli arttı. Genel olarak akıllı bileklik fiyatlarının çok fark etmediğini söyleyebiliriz. Fakat sunduğu teknolojiler açısından önemli farklar olduğunu belirtelim. Redmi’nin yakında piyasaya süreceği Watch 2 modeli ise, uygun fiyatlı akıllı saatler arasında karşımıza çıkacak. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen, bir hayli ilgi görecek o model hakkında sızdırılan tüm detaylar.

Redmi’den uygun fiyatlı akıllı saat fırsatı: İşte Redmi Watch 2!

Bu hafta Redmi tarafından gerçekleştirilecek etkinlikte, yeni Redmi modelleri gün yüzüne çıkacak. Redmi Note 11 serisinin de tanıtılacağı etkinlikte, Redmi’nin uygun fiyatlı yeni akıllı saati de sunulacak. Cihaz henüz tanıtılmadığı halde, yeni model hakkında bazı sızıntılar gerçekleşti. Tasarım detayları ve bazı özellikleri ortaya çıkan Redmi Watch 2 modelinin fiyatı da ortaya çıktı. Söz konusu modelin Türkiye’ye fiyatını, her gün artan kur değerlerinden dolayı hesaplayamasak da, piyasaya göre uygun bir fiyattan satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Redmi Watch 2

Ortaya çıkan tasarım detayları ve temel özellikleri incelediğimizde, 1.6 inçlik renkli bir AMOLED ekrana sahip olduğunu görmekteyiz. Aynı zamanda cihazın farklı renk seçeneklerinin de olacağı belirtiliyor. Çin perakende sitesi JD’de açıklanan fiyatları incelediğimizde, yeni modelin ortalama 399 CNY’lik bir fiyata sahip olduğu görülüyor. Bu fiyatı dolara çevirdiğimizde ise, 60 dolarlık bir fiyatın karşımıza çıktığını görmekteyiz. Piyasadaki diğer akıllı saatler ile kıyasladığımızda, uygun fiyatının olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü artık 60-65 dolar fiyatlarına akıllı bileklikler görmekteydik. Fakat Redmi’nin bu fiyata bir akıllı saat ile karşımıza çıkması, tercih edilmesindeki en büyük etken olacaktır.

>> Xiaomi Mi Band 6 NFC versiyonu Türkiye’ye geliyor: Bu bileklikle ödeme yapmak mümkün