Resident Evil 4 İnceleme Puanları Geldi! Oyunu GTA’dan CJ ile Oynamak İster misiniz?

Resident Evil 4 Remake sürümünün PC ve konsollar için satışa sunulmasına az bir süre kaldı. Bu süreçte oyunun ilk inceleme puanları da gelmeye başladı. Görünüşe göre yeni nesil RE4, fazlasıyla beğenilmiş. İşte Resident Evil 4 inceleme puanları…

Capcom’un yeni hayatta kalma – korku – aksiyon oyunu Resident Evil 4’ün ilk inceleme puanları geldi. Oyun, an itibarıyla Metacritic’te, 3 farklı platformda da 93 puan ortalamasını tutturabildi. Bu, gerçekten ciddi bir başarı. İşte Resident Evil 4 inceleme puanları…

Resident Evil 4 İnceleme Puanları Geldi! Oyunu GTA'dan CJ ile Oynamak İster misiniz?

Resident Evil 4 inceleme skorları:

Resident Evil 4 PC inceleme notları:

Giant Bomb – 100
GameByte – 100
GameGrin – 95
GameStar – 91
PCGamesN – 80

An itibarıyla Metacritic ortalaması 93

Resident Evil 4 PS5 inceleme notları:

Gamespot – 100
Power Unlimited – 93
Multiplayer.it – 90
Siliconera – 70

An itibarıyla Metacritic ortalaması 93

Resident Evil 4 Xbox Series X inceleme notları:

DigitalSpy – 100
Guardian – 100
Xbox Achievements – 90
Cubed3 – 70

An itibarıyla Metacritic ortalaması 93

Resident Evil 4’ü, GTA San Andreas’ın ana karakteri CJ ile oynayabilirsiniz!

Evet, doğru okudunuz. Bir mod yapımcısı, oyunun demosunun PC sürümü için CJ karakterini hazırladı ve an itibarıyla oynanabiliyor. Bu karakter, muhtemelen tam sürüm oyuna da eklenecektir. Tabii fan yapımı bir çalışmadan söz ediyoruz. Oynanış videosunu aşağıdaki pencere itibarıyla izleyebilirsiniz. Mod sahibinin Patreon sayfasına da buradan erişebilirsiniz. Evet, bu tip çalışmalar için bağış talep ediyor. Ama üzülmeyin, bu tip çalışmaların ücretsiz versiyonları da yakın zamanda gelebilir.

Resident Evil 4 Remake, 2005 yılında satışa sunulan ve büyük beğeni toplayan orijinal oyunu günümüze taşımayı amaçlayan bir yapım.

Bunun için oynanış sisteminden görsel detaylara kadar hemen her noktada modern teknolojilerden yararlanılıyor. Ve tahmin edileceği üzere, hikâye detaylarında da düzenlemeler ve yeni eklemeler söz konusu. Bu da yeni yapım için heyecan duyulan başka bir nokta.

Oyun, tam sürüm olarak 24 Mart itibarıyla oyun severlerin beğenisine sunulacak. Steam sayfasına göz attığımızda, standart sürümün 887,29 TL fiyat etiketiyle satıldığını görüyoruz. Eğer Deluxe Edition’ı almak isterseniz, bu kez 1070,50 TL ödemelisiniz.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunun demo sürümü de şu an PC ve konsollar için ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

İlgili Haberler

>> TikTok’a Bir Darbe Daha! Bir Ülke Daha Kısıtlamalara Gidiyor!