Resident Evil 4 Remake Mercenaries Mode! Bedava DLC İster Misiniz?

Resident Evil 4 hayranlarına müjde! Capcom, tüm hayranların beğenisini kazanan yeni remake sürümün ardından şimdi de ilk DLC paketini, yani Mercenaries Mode’u duyurdu! Üstelik bu mod, tamamen ücretsiz bir eklenti olarak yakın zamanda oynanabilir olacak. IGN’deki bilgilere göre Capcom, bu oyun modunu önümüzdeki ayın başlarından itibaren ücretsiz olarak oyunculara sunacak. İsterseniz tam tarih de verelim; 7 Nisan!

Resident Evil 4 Remake sürümünün ilk DLC paketi için bilgi geldi. Capcom, Mercenaries Mode’u duyurdu ve bu modun önümüzdeki ay itibarıyla ücretsiz bir DLC olarak oyun severlere sunulacağını bildirdi.

Peki Mercenaries Mode’un ne olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız, kısa bir bilgilendirme yapalım.

Bu oyun modunda, size bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde size saldıran düşmanları ortadan kaldırmaya ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Aslında arcade tipte bir aksiyon modu olduğunu, oyuna dair reflekslerinizi geliştirebilmeniz ve yeni puan rekorları kırabilmeniz için güzel fırsatlar sunacağını söyleyebiliriz. Dünya çapında pek çok oyuncu, zirveyi ele geçirebilmek için bu tip modlarla saatler, günler, hatta haftalar geçiriyor diyebiliriz.

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Mode! Bedava DLC İster Misiniz?

Resident Evil 4 Remake, 2005 yılında satışa sunulan ve büyük beğeni toplayan orijinal oyunu günümüze taşımayı amaçlayan bir yapım.

Bunun için oynanış sisteminden görsel detaylara kadar hemen her noktada modern teknolojilerden yararlanılıyor. Ve tahmin edileceği üzere, hikâye detaylarında da düzenlemeler ve yeni eklemeler söz konusu. Bu da yeni yapım için heyecan duyulan başka bir nokta.

Oyun, tam sürüm olarak 24 Mart itibarıyla oyun severlerin beğenisine sunuldu. Steam sayfasına göz attığımızda, standart sürümün 887,29 TL fiyat etiketiyle satıldığını görüyoruz. Eğer Deluxe Edition’ı almak isterseniz, bu kez 1070,50 TL ödemelisiniz.

Resident Evil 4 inceleme skorları:

Resident Evil 4 PC inceleme notları:

Giant Bomb – 100
GameByte – 100
GameGrin – 95
GameStar – 91
PCGamesN – 80

Resident Evil 4 PS5 inceleme notları:

Gamespot – 100
Power Unlimited – 93
Multiplayer.it – 90
Siliconera – 70

Resident Evil 4 Xbox Series X inceleme notları:

DigitalSpy – 100
Guardian – 100
Xbox Achievements – 90
Cubed3 – 70

Yeni detaylar oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Peki siz, bu yeni oyunu deneyimleyebildiniz mi?

İlgili Haberler

>> Şok İddia! Oppo ve OnePlus, Avrupa’dan Ayrılıyor mu?